تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۳۸۷۹۸۱
طی حکمی از سوی علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال، الهام سلوکی به عنوان سرپرست جدید نایب رئیس بانوان فدراسیون منصوب و مشغول به کار شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،و به نقل از فدراسیون هندبال، با حکم علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون، الهام سلوکی به عنوان سرپرست جدید نایب رئیس بانوان فدراسیون منصوب شد. سلوکی از مربیان و مدیران فعال حوزه هندبال بانوان می‌باشد که سابقه طولانی در رشد و پرورش استعدادهای هندبال بانوان را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین دارای مدرک تحصیلی مهندسی بهداشت محیط و فوق لیسانس مدیریت تربیت بدنی است. از جمله سوابق ایشان می‌توان به مسئول کمیته مربیان استان تهران، مسئول بانوان هیئت هندبال تهران و مسئول ورزش بانوان بنیاد شهید جنوب شرق استان تهران اشاره کرد.

متن حکم ریاست فدراسیون به شرح زیر است:

«نظر به سوابق ارزشمند شما در حوزه‌های مختلف اجرایی و مدیریت ورزشی که نشانگر، تعهد و کارآمدی شما می‌باشد به موجب این ابلاغ به سمت "سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران" منصوب می‌گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال با مدیریت اثربخش ضمن تعامل با حوزه معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان موجبات ارتقا هندبال بانوان فراهم گردد.»

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما