تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
کد مطلب : ۳۸۷۸۱۵
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه ها باید برای پیشرفت و رفع مشکلات اقتصادی کشور نه تنها فعالیت علمی و صنعتی خود را گسترش دهند بلکه باید نقش دانشجویان خود را در رونق تولید و ارتباط با صنعت پر رنگ تر بکنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار  با اشاره به نقش دانشگاه در پیشرفت های علمی و صنعتی در کشور گفت : یکی از ضروریت های امروز در دانشگاه ها ایجاد فعالیت های عملی در قالب کارهای علمی و صنعتی با مشارکت حوزه صنعت و همچنین پژوهشگاه ها است.

وی افزود : اگر همه دانشگاه ها با عنوان قرارگاه جهادی علم و صنعت به معنای واقعی فعالیت خود را با استفاده از جوانان نخبه دانشجو و فارغ التحصیل پیش ببرند بدون شک در 6 ماهه دوم سال جاری شاهد ارتباط نزدیک و پیوسته چرخ های صنعتی با دانشگاه خواهیم بود.

کلانتری اضافه کرد: دانشگاه آزاد از چندین سال قبل برای اداره فعالیت های دانشگاهی خود در حوزه های صنعتی ، کشاورزی و همچنین دانش بنیان گام برداشته است که نتایج آن فعالیت تعداد زیادی از دانشجویان در کارگاه ها و مراکز پژوهشی در سراسر استان های کشور است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: توصیه می کنم اگر دانشگاه ها نقش دانشجویان خود را در رونق تولید و ارتباط با صنعت پر رنگ تر کنند ، اقتصاد کشور به راحتی در مسیر درست قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳