تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۳۸۷۸۰۰
فرماندار مرکز مازندران با اشاره به مشکلات ترافیکی که میدان میوه و تره‌بار برای مرکز استان ایجاد می‌کند، گفت: مجریان پروژه کمتر از 6 ماه دیگر باید نسبت به انتقال میدان میوه و تره‌بار اقدام کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، از شهرستان ساری، با وجود احداث کمربندی شمالی در ساری و هزینه‌های بسیار سنگین و احداث روگذر در میدان ولی عصر به منظور کاهش ترافیک در حاشیه شهر ساری، اما از ساعت 9 صبح به بعد شاهد ترافیک بسیار سنگین در این مسیر هستیم.

مخاطبان این رسانه‌ فعالیت میدان بار را عامل ترافیک سنگین این محور اعلام کردند و خواستار پیگیری این موضوع شدند.

پروژه ساخت میدان میوه و تره‌بار ساری از سال 86 تاکنون عملیاتی نشده و با وجود گذشته 10 سال اقدام خاصی برای تکمیل آن در برنامه کاری قرار نگرفته است.

در ارتباط با دغدغه میدان میوه و تره‌بار ساری با عباسعلی رضایی فرماندار ساری گفت‌وگو کردیم.

وی با اعلام اینکه به مسؤولان پروژه میدان بار ساری اولتیماتوم دادم که در مدت زمان تعیین شده باید نسبت به تکمیل پروژه اقدام شود، افزود: اگر نسبت به تکمیل این پروژه اقدام نشود درب میدان بار فعلی ساری را می‌بندیم.

فرماندار ساری با اعلام اینکه کمتر از 6 ماه دیگر میدان میوه و تره‌بار ساری باید از محل فعلی نقل مکان کند،گفت: اگر میدان بار تکمیل نشده است پس از اتمام مهلت تعیین شده اجازه فعالیت به آنها را  نمی‌دهم.

به گزارش فارس،  بخش اعظمی از ترافیک در مسیر میدان ولی عصر(عج) به میدان امام خمینی(ره) و قائمشهر مربوط به فعالیت میدان میوه و تره‌ بار است که در طول سال به دلیل فعالیت غرفه‌ها تداوم دارد.

برخی مواقع زمان توقف در ترافیک حتی به بیش از یک ساعت هم می‌رسد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
پدر و پسر ناتنی همچون آمریکا و داعش
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
«نمی‌توانم نفس بکشم» و افسانه حقوق بشر!
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰