تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
کد مطلب : ۳۸۷۷۸۶
رئیس هیات مدیره تیم تراکتورسازی گفت: در حال بررسی سایر گزینه‌ها برای مربیگری تیم تراکتورسازی بوده و تا به امروز با هیچ مربی توافق حاصل نشده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،عباس الیاسی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در مورد اخبار اخیر مربی تیم تراکتورسازی گفت: با لیکنز همچنان قرارداد داریم و گروه کارشناسی باشگاه تراکتورسازی در حال بررسی سایر گزینه‌های هدایت تیم بوده و تا کنون با هیچ مربی توافق حاصل نشده است.

وی در مورد بازیکنان خارجی تیم گفت: استوکس و سوگیتا با تیم تراکتورسازی قرارداد داشته و فصل آینده هم با تیم خواهند بود، اما از لی اروین به دلیل بی نظمی‌اش شکایت کردیم و در مورد کنستانت هم باید بگویم وی برای تست قلب به ایران می‌آید و اگر مشکلی نداشت در تیم تراکتورسازی حضور خواهد داشت.

الیاسی در مورد اظهارات اخیر مدیر باشگاه ذوب‌آهن در مورد 3 بازیکن سرباز تراکتورسازی گفت: در تلاش هستیم شرایط ماندن این 3 بازیکن را در تیم تراکتورسازی فراهم کنیم و در این مورد مذاکرات خود را ادامه همکاری این بازیکنان آغاز کردیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد وضعیت مدیر عامل این باشگاه گفت: بزودی مدیر عامل بومی تیم تراکتورسازی معرفی می‌شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳