دبير هیأت ورزش‌هاي ناشنوايان استان قم گفت: پنج فوتساليست ناشنوا به نمايندگي از اين هیأت به اردوي جديد تيم ملي فوتسال ناشنوايان ايران دعوت شده‌اند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، اظهار کرد: فوتسال یکی از رشته‌های بسیار موفق و شاخص در هیأت ورزش‌های ناشنوایان استان قم است که حضور تیم منتخب آن در مسابقات کشوری سال‌های اخیر دستاوردهای بسیار زیادی را برای ورزش قم به ارمغان آورده است.

وی ادامه داد: قم به واسطه اینکه استانی مستعد در رشته فوتسال است، در بخش ناشنوایان نیز توانمندی‌های بسیار بالایی دارد و هم فوتسالیست‌ها و هم فوتبالیست‌های ناشنوای قم با درخشش در رقابت‌های داخلی مجوز حضور در تیم‌های ملی اعزامی به رقابت‌های مختلف آسیایی و جهانی سال‌های اخیر را کسب کرده‌اند.

دبیر هیأت ورزش‌های ناشنوایان استان قم در ادامه به دعوت فوتسالیست‌های قم به اردوی تیم اعزامی به مسابقات جهانی و آسیایی فوتسال خبر داد و افزود: با حضور پنج تن از بهترین‌های حال حاضر فوتسال ناشنوایان قم شاهد برگزاری نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم فوتسال ناشنوایان هستیم.

وی با اشاره به تشکیل این اردو در تهران، اضافه کرد: نخستین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال ناشنوایان برای حضور در نهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین بازی‌های قهرمانی جهان در سال 2019 تشکیل شده و از قم اسماعیل شاه‌زید، سعید بهرامی، علی زینال‌وند، محمد جدّایی و بهنام عبادی حضور دارند.

غیاثی یاد آور شد: امسال مسابقات فوتسال ناشنوایان قهرمانی آسیا در کشور هنگ‌کنگ به انجام می‌رسد و سپس شاهد برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان در سوئیس خواهیم بود، به همین منظور اردوی ارزیابی و انتخابی چهار روزه این تیم با حضور 20 بازیکن در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون برگزار شد.

وی با بیان اینکه علی رعدی هدایت تیم ملی ناشنوایان را بر عهده دارد، ابراز کرد: این مربی در کادر فنی خود از علی زندی‌پور و سردار پاریاد به عنوان دستیار، شهریار نصر اصفهانی به عنوان مربی بدنساز و نعیم باقری به عنوان مربی دروازه بان‌ها استفاده می‌کند و تیم ملی با انگیزه بالا آماده رویارویی با حریفان خود می‌شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳