تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
کد مطلب : ۳۸۷۶۶۲
معاون اجرایی ستاد دیه کشور گفت: طی ۳۰ سال گذشته ۱۳۰ هزار زندانی نیازمند و جرایم غیرعمد با حمایت خیران و ستاد دیه از زندان آزاد شدند.
۰
plusresetminus
آزادی 130 هزار زندانی نیازمند طی ۳۰ سال اخیر در کشور
به گزارش بلاغ، مجید احسانی در جشن گلریزان در ساری با اشاره به اینکه سه دهه از فعالیت ستاد دیه کشور می‌گذردف گفت: در حال حاضر و در ماه مبارک رمضان بیش از ۳۰۰ جشن گلریزان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه ۱۳۰ هزار زندانی نیازمند و جرایم غیرعمد طی ۳۰ سال فعالیت ستاد دیه در کشور با حمایت خیران آزاد شدند افزود: این آزادی نتیجه اعتماد و صداقت کار در ستاد است.

وی عنوان کرد: در سی و دومین جشن گلریزان کشور که در تهران برگزار شد، از سوی مقام معظم رهبری ۴۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان هدیه شده و رئیس جمهور نیز ۷۰ میلیون تومان به این ستاد کمک کرده است.

معاون اجرایی ستاد دیه کشور یادآور شد: همچنین رئیس قوه قضائیه ۵۰ میلیون تومان، رئیس مجلس شورای اسلامی ۳۰ میلیون تومان و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز ۲۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان کمک کرده اند.

احسانی با اشاره به اعتماد مسئولان و مردم به ستاد دیه کشور گفت: علاوه بر بحث آزادی زندانیان، در زمینه یپشگیری نیز ستاد فعال است و تصویب قانون بیمه شخص ثالث نتیجه تلاش ستاد به شمار می‌رود و در حال حاضر کمتر از ۲۰۰ زندانی دیه در کشور وجود دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما