تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۳۸۷۶۶۱
هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد در حال برگزاری است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به نقل از روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور با حضور جمعی از شکات، سهامداران، نمایندگان سازمان‌ها و ادارات دولتی، وکلای مدافع متهمین، اصحاب رسانه و مطبوعات و وکلای شکات به ریاست قاضی منصوری در مشهد در حال برگزاری است.

 پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید، قاضی منصوری با اعلام رسمیت جلسه خواستار رعایت نظم و انضباط طبق مواد قانون آیین دادرسی کیفری شده و به متهمین متذکر شد مراقب اظهارات خود در محضر دادگاه باشند.
 
پس ارائه تذکرات لازم توسط رئیس دادگاه، قاضی منصوری از دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خواست تا مطالب خود را بیان کند.
 
غلامعلی صادقی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته درراستای استیفای حقوق مردم، گفت: چنانچه از سوی متهمان تلاش جدی برای حفظ منابع و اموال سهامداران صورت پذیرد، این اقدام مورد توجه دادگاه  قرار می‌گیرد و مجددا نیز اعلام می‌کنیم که در زمینه دفاع از حقوق عامه براساس تکلیف و وظیفه قانونی خود و محافظت از منافع سهامداران عمل می‌کنیم.
 
پس از اتمام سخنان دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی، قاضی منصوری از متهم ردیف اول محسن پهلوان مقدم فرزند اسداله خواست تا در جایگاه متهم قرارگرفته و از نماینده مدعی العموم خواست تا نسبت به قرائت کیفرخواست متهم پهلوان مقدم اقدام کند.

این خبر در حال تکمیل است... .

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما