تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۳۸۷۶۳۶
2 ملی‌پوش تیراندازی ایران ابراز امیدواری کردند در مسابقات جهانی مونیخ سهمیه المپیک 2020 را بگیرند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،تیم ملی تیراندازی ایران خود را برای حضور در مسابقات جهانی مونیخ آماده می‌کند که از 3 خردادماه آغاز خواهد شد. ملی‌پوشان تیراندازی قرار بود روز جمعه برای آمادگی بیشتر راهی هانوفر شوند اما به دلیل عدم صدور روادید این سفر لغو و به روز دیگری موکول شد. قرار است مسئولان فدراسیون تیراندازی امروز با مراجعه به سفارت این موضوع را پیگیری کنند.

مهیار صداقت ملی‌پوش تفنگ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، درباره شرایط تمرینی‌اش برای حضور در مسابقات جهانی مونیخ گفت: تمرینات ما به خوبی پیش می‌رود و شدت تمرینات نیز زیاد شده است. ورزشکاران ما در مسابقات جهانی چین رکوردهای خوبی داشتند اما بدشانی آوردند. امیدوارم در این مسابقات سهمیه المپیک را بگیریم.

وی افزود: من در مسابقات چین نبودم اما در هند هم به دلیل آسیب‌دیدگی رکوردم خوب نبود. امیدوارم در مونیخ بهترین نتیجه را بگیریم. البته چون کمبود فشنگ داشتیم قرار است به هانوفر اعزام شویم. اردوی هانوفر می‌تواند به ما کمک زیادی کند.

حسین باقری دیگر ملی‌پوش تفنگ ایران نیز درباره حضور در مسابقات جهانی مونیخ، اظهار داشت: شرایط خوب است و تمرینات را به خوبی پیگیری می‌کنیم تا برای مسابقات جهانی مونیخ آماده شویم.

وی ادامه داد: من در مسابقات جهانی هند و چین حضور داشتم که پیشرفت خوبی را شاهد بودم. امیدوارم در سومین مسابقه نسبت به 2 رقابت قبلی بهتر باشم. خودم شانس بیشتری را برای کسب سهمیه المپیک در مسابقات جهانی مونیخ می‌بینم.

ملی‌پوش تفنگ ایران یادآور شد: در تفنگ بادی اوضاع‌مان بهتر است و شانس بیشتری برای کسب سهمیه داریم اما در خفیف نه اینکه شانس نداشته باشیم اما به نسبت بادی کمتر است. من هم فقط در بادی کار می‌کنم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳