تاریخ انتشارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
کد مطلب : ۳۸۷۵۶۰
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از مشکلات کاگران شرکت مخابرات استان مطلع هستم، گفت: حق با این کارگران است و دلایل کارشناسی هم برای اثبات این موضوع وجود دارد.
۰
plusresetminus
عضو هیئت رئیسه مجلس: حق با کارگران شرکت مخابرات است/پیگیری حل مشکل تا تعیین تکلیف کارگران مخابرات
به گزارش بلاغ، در پی انتشار گزارش امهال 10 ساله مدیران شرکت مخابرات در استیفای حقوق کارگران از این رسانه که در آن به مشکلات بیش از 5 هزار کارگر شرکت مخابرات در پی اجرای طرح واگذاری شرکت مخابرات به بخش خصوصی در سال 1388 اشاره شده بود، موضوع را با علی اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی مورد پیگیری قرار دادیم که در این گفت‌وگو، یوسف‌نژاد به خبرنگار ما گفت: از مشکلات کاگران شرکت مخابرات که در پی واگذاری مخابرات به بخش خصوصی به وجود آمده است، مطلع هستم.

وی افزود: البته باید پس از واگذاری مخابرات، این کارگران تعیین تکلیف می‌شدند که در کل، با مشکلاتی همراه شد که تاکنون آن طور که باید، اجرایی نشده است.

این عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته در این  خصوص، وزیر قول داده است که این موضوع را در کمیسیون تخصصی صنایع و معادن مطرح کند تا راهکاری برای حل این موضوع، اندیشیده شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: دولت هم در این خصوص، نظر اجمالی دارد و برخی از استان‌ها هم نظرشان در این باره مساعد است و بخشی از مشکلات در این استان‌ها مرتفع و بخشی دیگر هم همچنان پابرجا مانده است.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه پیگیر مشکلات کارگران مخابرات هستیم؛ اعلام کرد: حق با کارگران مخابرات است و دلایل کارشناسی هم برای اثبات این موضوع وجود دارد.

وی با بیان اینکه، این هفته هم مجدداً با وزیر در این باره صحبت خواهم کرد؛ گفت: مشکل فعلی در خصوص باز شدن این گره در دست خود دولت است که باید تمهیدات و برنامه‌ها در خصوص اجرای آن اندیشیده و پس از رایزنی وارد روال قانونی خود شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳