تاریخ انتشارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کد مطلب : ۳۸۷۵۳۵
گلایه از تأخیر در ساخت میدان جدید تره‌بار؛

تعیین زمان ضرب‌الاجل برای اتمام پروژه میدان میوه ساری

فرماندار ساری با بیان اینکه آسایش مردم را نمی‌توان فدای بد‌عهدی‌های عده محدودی کرد؛ گفت: رای تکمیل این پروژه زمان ضرب‌الاجلی تعیین که در صورت عدم تمکین، از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد.
۰
plusresetminus
تعیین زمان ضرب‌الاجل برای اتمام پروژه میدان میوه ساری
به گزارش بلاغ، عباسعلی رضایی در جلسه پیگیری و رفع موانع اجرای پروژه میدان بار جدید ساری که با حضور معاون دادستان، روسای ادارات مربوطه و اعضای هیئت شرکت دشت سبز شمال ساری برگزار شد، با اشاره به معضلات ترافیکی کمربندی ساری، اظهار کرد: کمربندی ساری از محورهای پرتردد ساری است که به واسطه وجود میدان میوه و تره‌بار به یکی از گره‌های ترافیکی فصلی مرکز استان مازندران تبدیل می‌شود.
 
وی به تاخیرات و بدعهدی‌ها در اتمام این پروژه اشاره کرد و افزود: ساخت میدان میوه و تره‌بار ساری از سال 93 آغاز ولی علی‌رقم تعهدات متعدد تاکنون پس از 5 سال این پروژه تکمیل نشده است.
 
فرماندار ساری با اشاره به بازدید اخیر خود از روند اجرا و ساخت میدان بار جدید، تصریح کرد: آسایش مردم و حل معضل ترافیکی ساری از اولویت‌های برنامه‌های مرکز استان است و نمی‌توان آن را فدای بد‌عهدی‌های عده محدودی کرد.
 
مقام عالی دولت در شهرستان ساری با تاکید بر اتمام هرچه زودتر این پروژه، تاکید کرد: برای تکمیل این پروژه زمان ضرب‌الاجلی تعیین که در صورت عدم تمکین،  از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد.
 
همچنین در این جلسه محمدزاده معاون دادستان مرکز استان مازندران نیز به ارائه راهکارهای قانونی در جهت رفع موانع اجرا این پروژه و مدیرعامل میدان میوه و تره‌بار ساری به ارائه گزارش از روند ساخت و تکمیل میدان تره‌بار جدید ساری پرداخت.
 
گفتنی است میدان میوه و تره‌بار مرکز استان مازندران در 160 غرفه و زمینی به مساحت 22 هکتار در جاده ساری-قائمشهر در حال ساخت است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳