تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
کد مطلب : ۳۸۷۱۳۲
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: به 200 خانوار از مددجویان این نهاد که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند 12 قلم لوازم خانگی اهداء شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،مصیب حیدری در حاشیه توزیع لوازم خانگی بین مددجویان سیل زده، گفت: 12 قلم لوازم‌خانگی شامل یخچال، فرش، اجاق‌گاز، بخاری گازی، آبگرمکن، پتو و ... بین 200 خانوار از مددجویان این نهاد که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند توزیع شد. 

 رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج  هزینه تأمین لوازم‌خانگی توزیع‌شده بین مددجویان سیل‌زده را بیش از 160 میلیون تومان اعلام و بیان کرد: 700 خانوار از مددجویان تحت حمایت این اداره اعلام خسارت براثر سیل کرده بودند که پس از تحقیقات به‌عمل‌آمده این کالاها بین 200 خانوار که لوازم‌خانگی آن‌ها براثر سیل مستهلک و غیرقابل استفاده‌شده بود، توزیع شد.

وی تصریح کرد: در کنار اهداء لوازم‌خانگی به مددجویان، به  100 خانوار تسهیلات قرض‌الحسنه پنج میلیون تومانی و 50 میلیون تومان کمک‌های موردی به مددجویان خسارت‌دیده پرداخت شد. 

حیدری گفت: کمیته امداد منطقه یک یاسوج درمجموع تاکنون بیش از 770 میلیون تومان شامل پرداخت وام قرض‌الحسنه، تسهیلات تعمیر مسکن و لوازم‌خانگی به مددجویان خسارت‌دیده از سیل این اداره کمک کرده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما