تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۳۸۷۱۲۴
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: از 100 میلیارد ریال مشوق یارانه صادراتی مصوب برای صادر کنندگان سیب درختی استان ، تا کنون 70 میلیارد ریال آن برای پرداخت به صادر کنندگان استان تخصیص یافته است .
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، احمد دهقان امروز  در ارومیه، با اشاره به پرداخت یارانه صادرات سیب درختی سال ۹۶ و با بیان اینکه هدف وزارت جهاد کشاورزی، توسعه و حمایت از صادرات محصولات کشاورزی است افزود: برای اجرای سیاست‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی و پیگیری مستمر این سازمان، مشوق یارانه صادراتی به صادر کنندگان سیب درختی استان پرداخت شده و پیگیر تخصیص سایر اعتبارات پرداختی هستیم .

وی افزود: یارانه صادراتی صرفا به صادرکنندگانی پرداخت می‌شود که در سال ۱۳۹۶ اقدام به صادرات سیب درختی از مبادی قانونی کرده و از سایر مشوق‌های صادراتی استفاده نکرده باشند.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در سال 96 بیش از 57 هزار تن سیب درختی استان صادر شد، افزود: کلیه صادر کنندگان سیب درختی واجد شرایط استان که با مراجعه به سامانه مشوق‌های صادراتی وزارت جهاد کشاورزی به آدرس http://eagri.maj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام کرده و از طریق اتحادیه صادرکنندگان میوه و تره بار استان نسبت به پیگیری دریافت یارانه صادراتی اقدام کرده‌اند، مشمول دریافت این یارانه خواهند بود.

 در صورت تایید اظهارنامه گمرکی از گمرکات کشور، یارانه صادارتی به آنها پرداخت خواهد شد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما