تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
کد مطلب : ۳۸۷۱۰۸
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان رهبری همیشه در گردنه‌های مهم تصمیم گیری راهگشا بوده است و مشکلی برای آینده نداریم
۰
plusresetminus
سخنان رهبری همیشه در گردنه‌های مهم تصمیم‌گیری راهگشاست/فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است
به گزارش بلاغ، علی اصغر یوسف‌نژاد در جلسه شورای اداری میاندورود که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: ماه رمضان ماه خدا است که امیدواریم همه ما از فیوضات این ماه بهره لازم را ببریم.

وی با اشاره به دیدار مسئولان نظام با رهبری، بیان کرد: رهبری در این دیدار نکات بسیار مهمی درباره جایگاه جمهوری اسلامی، نقش جوانان، توجه به داخل، کشاورزی و تولید محصولات استراتژیک فرموند که بسیار راهگشا بوده است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمک همه اقشار و سازمان‌ها و نهادها در سیل اخیر، گفت: سیل نشان داد هر زمان متحد و منسجم باشیم یک آرامشی در کشور به‌وجود می‌آید.

یوسف‌نژاد تاکید کرد: مسئولان در بین مردم سیل‌زده حضور پیدا کنند و اگر کار عملی نمی‌تواند انجام دهد اما همان حضور می‌تواند در بین مردم ایجاد آرامش کند.

وی با بیان اینکه فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است و باید کمتر شود، افزود: رهبری هر ساله با اقشار مختلف جلسه برگزار می‌کنند و این می‌تواند برای ما هم درس باشد که اگر ارتباط با مردم وجود داشته باشد بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

یوسف‌نژاد تاکید کرد: مردم ما بسیار خوب هستند و همیشه در همه جا در صحنه بودند و باید این سرمایه اجتماعی را حفظ کنیم.

وی به سخنان رهبری به استفاده از بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: دولت در همه کارها دخالت نکند و اگر کاری روی زمین مانده و بخش خصوصی نمی‌تواند انجام دهد دولت وارد شود در غیر این صورت کار به مردم سپرده شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سخنان رهبری همیشه در گردنه‌های مهم تصمیم گیری راهگشا بوده است و مشکلی برای آینده نداریم اما در سال جاری با مشکل روبرو هستیم و آمریکا و اروپا در کنار هم مقابل ما قرار گرفتند و نیاز به همکاری همه جریانات و گروه‌ها برای برون رفت از این شرایط دارد.

یوسف‌نژاد به لزوم کاهش هزینه‌های غیر ضروری در دستگاه‌ها تاکید کرد و افزود: جاهایی که کار را سپاه و بسیج انجام می‌دهند یک سوم جاهای دیگر است و قیمت‌های که می‌دهند بسیار خوب است که بسیار به دولت کمک شده است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی سخت‌ترین کار، مدیریت یک مجموعه است، اظهار کرد: در چنین شرایطی مدیران خودشان را نشان می‌دهند و جمهوری اسلامی هم نشان داده در شرایط سخت بسیاری از کارهای سخت را انجام داده که امنیت یکی از آنها است.

یوسف‌نژاد خاطرنشان کرد: کار در جمهوری اسلامی یعنی عبادت و اگر نیت خالص و در جهت کمک به مردم باشد یک عبادت است.

وی با اشاره به اینکه کار نماینده این نیست که بیاید در کار اجرایی دخالت کند، بیان کرد: فرماندار شان حضورش در شهرستان این است که اختلاف بین دستگاه‌ها و هماهنگی بین آنها را شکل بدهد و لازم نیست هر اختلافی در شهرستان به‌وجود آمد سراغ نماینده را بگیرید.

یوسف‌نژاد تصریح کرد: یکی از مشکلات ما مجلس است که نمایندگان به جای اینکه دنبال تصویب قانون باشند که استعدادها را پرورش دهد دنبال حل اختلافات در بین دستگاه‌ها در حوزه انتخابیه هستند و به همین دلیل همیشه تعداد زیادی از نمایندگان در جلسات مجلس حضور ندارند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما