'1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> حضور تیم ملی هندبال در تورنمنت ترکیه/ برگزاری اردوی خارجی یا اردوی مشترک در آخرین مرحله آمادگی ملی‌پوشان | بلاغ نیوز
فدراسیون هندبال در تلاش است تیم ملی کشورمان را به تورنمنتی که ماه آینده در ترکیه برگزار می‌شود اعزام کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، اردوی آمادگی تیم ملی هندبال کشورمان پس از حدود 10 ماه تعطیلی از 27 اردیبهشت ماه در تهران آغاز می شود.

لژیونرهای کشورمان که تا خرداد ماه و با پایان لیگ‌های هندبال در اروپا  حدود 2 ماه آزاد خواهند بود، در مرحله دوم اردو به ترکیب تیم اضافه خواهند شد.

فدراسیون هندبال در تلاش است تیم ملی کشورمان را به تورنمنتی که ماه آینده در ترکیه برگزار می‌شود اعزام کند.هنوز تعداد و اسامی نهایی تیم‌های شرکت کننده در این تورنمنت مشخص نشده است.

همچنین آخرین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی هندبال کشورمان جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک در خارج ایران یا به صورت اردوی مشترک با یک تیم خارجی در تهران برگزار خواهدشد.

مسابقات انتخابی هندبال المپیک 2020 توکیو از 25 مهر ماه در قطر آغاز خواهد شد‌. تیم نخست این مسابقات مستقیما سهمیه المپیک را کسب خواهد کرد و تیم دوم راهی مسابقات قاره ای خواهد شد.

تیم ایران در این مسابقات با بحرین، کره جنوبی و کویت همگروه است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما