تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
کد مطلب : ۳۸۷۰۰۲
مدیرعامل شرکت مبنا توسعه نسبت به اظهارات مدیران باشگاه استقلال واکنش نشان داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،بعد از اینکه بازیکنان تیم استقلال امروز حاضر به برگزاری تمرین نشدند هادی مباشری در گفت و گو با فارس ضمن انتقاد از شرکت مجری اسپانسر اعلام کرد که باشگاه استقلال از این شرکت شکایت کرده است زیرا آنها به تعهدات خود عمل نکرده اند.

بعد از انتشار این خبر، اعلایی مدیرعامل شرکت مبنا توسعه که رابط بین باشگاه استقلال و اسپانسر این باشگاه است در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس نسبت به اظهارات مدیران استقلال در رسانه ها واکنش نشان داد.

وی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: متاسفانه دوستان در باشگاه استقلال فرار رو به جلو می‌کنند، آنها ابتدا دلایل نتایج ضعیفشان را به وزیر ورزش و معاونش و سپس به آقای عراقچی نسبت دادند، بعد از آن سایت های شرط بندی و کمیته داوران را خطاب قرار دادند و اکنون نیز برای فرار از نتایج و مخدوش کردن ذهن هواداران، ما را مورد هجمه قرار داده اند.

مدیرعامل شرکت مبنی توسعه در ادامه تاکید کرد: ما در این مدت سکوت و سعی کردیم در حفظ آرامش استقلال  در کنار هوادارانش کارش را جلو ببرد اما  ناچار به ذکر برخی حقایق هستیم.  متاسفانه چندین و چند قرارداد برای درآمدزایی تحویل مسئولان باشگاه استقلال شده و همه آنها بی نتیجه مانده اند. ما 3 ماه است  از مدیران این باشگاه وقت جلسه خواستیم ولی هنوز موفق به برگزاری جلسه نشده ایم زیرا آقایان خودشان به دنبال درآمدزایی هستند.

وی تصریح کرد: تاکنون هر درآمدی هم به باشگاه رسیده بخاطر تلاش ما بوده و اگر شرکت ایرانسل (حامی مالی باشگاه) مبالغی را پرداخت می کند به خاطر کار و تلاش شرکت ما است. علیرغم عدم همکاری باشگاه استقلال و نقض تعهدات قراردادی توسط این باشگاه در اجرای قرارداد، نه تنها ما به تمام تعهدات قراردادی خود عمل کرده ایم بلکه حتی بیشتر از تعهدات نسبت به باشگاه استقلال عمل کرده ایم .باشگاه باید خودش پاسخگوی مشکلات مالی که بوجود آورده باشد.تمام اسناد و مدارک برای امرو تعهدات ما نسبت به این باشگاه موجود است و در صورت تکذیب باشگاه به منظور شفاف سازی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴