تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
کد مطلب : ۳۸۶۹۳۱
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور مازندران:

تفکر جهادی برگرفته از فرهنگ ایثار و دفاع مقدس است

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران با اشاره به تقویت فرهنگ جهاد و شهادت در استان، گفت: یادمان هفت تپه با مشارکت جهادگران بسیجی احیا شد.
۰
plusresetminus
تفکر جهادی برگرفته از فرهنگ ایثار و دفاع مقدس است
به گزارش بلاغ، محمد عباسپور در نخستین همایش رزمندگان قرارگاه جهادی حیدریون مازندران اظهار داشت: فرهنگ دفاع دمقدس در همه ابعاد زندگی بشری حاکم است و اکنون در بین جوانان تقویت شده است.

وی افزود: تفکر جهادی نیز برگرفته از فرهنگ ایثار و دفاع مقدس است و این فرهنگ در این مراسم ساری و جاری شده است.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: یادمان هفت تپه تنها یادمان مختص رزمندگان لشگر 25 کربلا بوده که احیا شد و بنیانگذار آن از شهید بلباسی بوده که راهیان نور، اربعین و هفت تپه را جاری و ساری را ایجاد کرده است.

حسن زاهدی، مسئول قرارگاه جهادی حیدرییون مازندران نیز با اشاره به اینکه فلسفه تشکیل قرارگاه با احیا یادمان هفت تپه شروع شده اشت و در راستای گروه‌های جهادی این فعالیت تداوم یافت، افزود: این قرارگاه در کربلا و نجف موکب فاطمه زهرا (س) برپا کرده است.

وی با بیان اینکه خادمی 20 روزه در کربلا را همه ساله در اربعین داریم، تصریح کرد: در راهیان نور توفیق بر آن شد هر سال پشتیبانی تاسیساتی از یادمان هفت تپه را صورت دهیم.

زاهدی با اشاره به اینکه از پشتیبانی خیران برای کارسازی امورات قرارگاه و کمک رسانی به مردم استفاده شده است، گفت: صفای دل جمع و همدلی باعث شد تا در راستای فعالیت گام برداریم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما