تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۷
کد مطلب : ۳۸۵۴۸۰
استاد برجسته درس خارج حوزه با بیان اینکه وضعیت معیشت مردم ما را شرمنده می‌کند، حق مردم ما این نیست که با بی‌مدیریتی برخی در رنج باشند، گفت: مردم بدانند حوزه علمیه و مراجع بیش از همه نسبت به وضع اقتصادی آنها نگران هستند و به مسئولان تذکر می‌دهند اما عده‌ای با بی‌مدیریتی می‌خواهند مردم را نسبت به نظام و روحانیت و انقلاب بدبین کنند.
۰
plusresetminus
حق مردم ما این نیست که با بی‌مدیریتی برخی در رنج باشند
به گزارش بلاغ، آیت الله نوری همدانی در دیدار جمعی از بانوان فرهنگی استان تهران با ابراز نگرانی از وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم، گفت: وضعیت معیشت مردم ما را شرمنده می‌کند، حق مردم ما این نیست که با بی‌مدیریتی برخی در رنج باشند.

این مرجع تقلید افزود: مردم بدانند حوزه علمیه و مراجع بیش از همه نسبت به وضع اقتصادی آنها نگران هستند و به مسئولان تذکر می‌دهند اما عده‌ای با بی‌مدیریتی می‌خواهند مردم را نسبت به نظام و روحانیت و انقلاب بدبین کنند.

به گزارش رسا، استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم تأکید کرد: درست است که تحریم هستیم ولی اغلب مسائل مربوط به تحریم نیست و حل مشکلات کشور یک مدیریت انقلابی و جهادی می‌خواهد، مشکلات امروز را هم عده‌ای با ساده‌اندیشی و توجه نکردن به توصیه‌های رهبر انقلاب ایجاد کردند.

وی ادامه داد: زمانی همه دلسوزان به ویژه رهبر معظم انقلاب فریاد زدند که به آمریکا اعتماد نکنید الان هم می‌گویند به اروپا اعتماد نکنید اما باز زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد، خوش‌بینی به آمریکا یا جهل و ساده لوحی است یا این که خیانتی در کار است.
آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر این که مردم و دلسوزان انقلاب به آمریکا اعتماد ندارند، ابراز داشت: مسئولان حول محور رهبر انقلاب وحدت داشته داشته باشند و اختلافات را کنار بگذارند، در شرایط فعلی نباید سخنانی بیان شود که سبب شادی دشمنان باشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما