تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹
کد مطلب : ۳۸۵۴۷۹
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۶۳ درصد واردات نهاده‌های دامی در اختیار یک شخص است، گفت: هیچ دستگاه نظارتی و امنیتی نمی‌تواند با او برخوردی کند‌.
۰
plusresetminus
63 درصد واردات نهاده‌های دامی در اختیار یک شخص است
به گزارش بلاغ، احمد امیرآبادی در همایش دیپلماسی اقتصادی و رونق تولید که در دانشگاه قم برگزار شد، اظهار داشت: روز به روز واردات کالاهای مصرفی که یا در کشور نمونه آن وجود دارد و یا توان تولید داخل وجود دارد بیشتر می‌شود. وی افزود: این موضوع نشان‌دهنده یک مشکل است و باید ریشه‌یابی شود که کدام بخش مقصر است و باید ایرادات برطرف شود.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با سنگ انداختن جلوی راه سرمایه‌گذار داخلی و ایجاد موانع بزرگ برای آنها سبب فراری شدن آنها می‌شوند و در مقابل برای سرمایه‌گذار خارجی فرش قرمز پهن می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این موضوع را مشاهده می‌کنیم که سرمایه‌گذار یا حاضر به سرمایه‌گذاری در کشور نمی‌شود و یا در میانه راه کار را رها و مشکلات بیشتری ایجاد می‌کند.

امیرآبادی با بیان اینکه 63 درصد واردات نهاده‌های دامی در اختیار یک شخص است، تأکید کرد: باید مشخص شود که چرا این قدرت به این شخص داده شده است، وجود این قدرت برای یک شخص بسیار آسیب‌زا و مشکل‌آفرین است.

وی عنوان کرد: قدرت این شخص به حدی رسیده ‌که هیچ دستگاه نظارتی و امنیتی نمی‌تواند با او برخوردی کند زیرا نهاده‌های دامی کشور با مشکل جدی روبه‌رو می‌شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اراده‌ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور وجود ندارد، تصریح کرد: تعریف درستی از اقتصاد مقاومتی در کشور انجام نگرفته است و قوانین درستی برای اجرای آن به‌تصویب نرسیده است.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما