کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

هاسپل، آذری جهرمی و شبکه ارتباطات

محمد ایمانی

7 ارديبهشت 1398 ساعت 7:35


به گزارش بلاغ، مضحک نیست؟ دولت و وزارت ارتباطات، یک سال قبل با تعبیه مسیر موازی، 30 میلیون نفر از مردم در حال کوچ به پیام رسان های ایرانی را به تلگرام برگرداندند و حالا با پاس کاری گوگل پلی درباره آلوده بودن طلاگرام و هاتگرام، از حقوق مردم دم می زنند. آیا تهدید خود تلگرام، کمتر از پوسته های آن است؟!

آقای آذری جهرمی! حق الناس این است که مردم ما شبکه پیامرسان ملی و مطمئن داشته باشند و پول هنگفت بیت المال، خرج تامین امکانات برای پیام رسان های بیگانه نشود. تهدیدهای امنیتی به کنار؛ شما فرصت‌های اقتصادی یک بازار 50 میلیون نفری را در حلقوم صاحبان تلگرام و اینستاگرام و... می‌ریزید.


وزیر ارتباطات هر چند وقت یکبار ژست افشاگری و مبارزه با تخلف و تقلب می‌گیرد، اما شخص او به خاطر تخلفاتش در عدم راه اندازی "شبکه ملی ارتباطات و اطلاعات" و ترویج پیام رسان‌ها و شبکه‌های بیگانه که موجب خسارت‌های اقتصادی و امنیتی گسترده شده، باید تحت پیگرد حقوقی و پارلمانی قرار گیرد.

اخیراً "جینا هسپل" رئیس سازمان سیا از استخدام متخصصان شبکه‌های اجتماعی و افزایش فعالیت این سازمان روی شبکه‌های اجتماعی با استراتژی جدید خبر داد. رئیس سیا تأکید کرد آنها اکانت توئیتر با 2.5 میلیون فالوور دارند و حالا اداره عمومی روی اینستاگرام نیز فعالیت خواهد کرد.
آخه مسئولان ما چقدر خوش باور و بی‌خیال از دشمنان هستند!. دشمن سیاست‌های خود را اعلام و سپس عمل می‌کند و باز هم حضرات باورشان نمی‌شود و برای مردم کشورشان سپر امنیتی بوجود نمی‌آورند و گرگ‌ها هم پیوسته در حال دریدن منافع ملی ما ایرانیانند.


کد مطلب: 385263

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/385263/هاسپل-آذری-جهرمی-شبکه-ارتباطات

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com