تاریخ انتشارجمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
کد مطلب : ۳۸۵۲۶۰
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، یک نیکوکار بجنوردی با پذیرش حمایت از 220 یتیم در خراسان شمالی، رکورددار این امر خیر در میان خیران این استان شد.
 این شهروند نوعدوست که عضو هیئت علمی یکی از دانشگاه‌های تهران است 6 ماه پیش همکاری خود را با کمیته امداد امام خمینی(ره) آغاز کرد و اکنون ماهانه 220 میلیون ریال برای حمایت از این یتیمان می‌پردازد.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام‌خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: این نیکوکار بجنوردی، علاوه بر حمایت از کودکان یتیم در طرح محسنین نیز مشارکتی فعال دارد و در صورت معرفی افراد نیازمند دیگر، از حمایت مادی و معنوی از آنان دریغ نمی‌کند.
محمود بادله افزود: وی علاوه‌بر واریز ماهانه یک میلیون ریال به حساب 220 کودک یتیم، به خانواده‌های دارای مشکل در حوزه درمانی نیز کمک‌های فراوانی داشته که تنها در یک مورد 240 میلیون ریال هزینه درمان یکی از خانواده‌های نیازمند را پرداخت کرده است.
وی حداقل پرداختی ماهانه بابت حمایت از هر یتیم را 500 هزار ریال عنوان کرد و افزود: حامیان سال گذشته افزون بر 200 میلیارد ریال به ایتام این استان کمک کرده‌اند.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان شمالی شمار ایتام زیر پوشش این نهاد را 6 هزار و 287 نفر عنوان کرد و افزود: از مجموع فرزندان زیر پوشش این نهاد سه هزار و 171 نفر از ایتام و 2 هزار و 780 نفر از فرزندان محسنین، دارای حامی هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما