تاریخ انتشارجمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۳۸۵۲۴۱
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه کارگران نباید دغدغه معیشتی داشته باشند، گفت: بی‌مهری و ظلم به کارگران و تولید کنندگان کشور را از اقتصاد غیر نفتی دور کرده است.
۰
plusresetminus
بی‌مهری به کارگران و تولیدکنندگان کشور را از اقتصاد غیر نفتی دور کرد
به گزارش بلاغ، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته از نماز جمعه ساری اظهار کرد: برای تحقق اقتصاد غیر نفتی به فرهنگ عمومی فردفرد انسان‌ها باید اقتصاد غیر نفتی را به عنوان یک فرهنگ نجات بخش در زندگی فردی و اجتماعی خویش ساری و جاری کنند.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با درایت تیزبینی چندین سال پیاپی از عناوین اقتصادی برای نامگذاری سال استفاده فرمودند.

نماینده ولی فقیه در مازندران به تقویت تولید و خرید اجناس داخلی تاکید و خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان نیز برای ارائه محصولات با کیفیت همواره مورد حمایت قرار گیرند.

این مسؤول افزود: به رغم تاکیدات آمریکا چندین کشور همچنان به خرید نفت از ایران ادامه می دهند و ما نیز به اندازه کافی می توانیم به فروش آن بپردازیم اما این امر باید بخش کوچکی از صادراتمان را در برگیرد و همواره با تولید کالاهای مرغوب به این مهم بپردازیم.

طبرسی با اشاره به تحریم اقتصادی از سوی آمریکا گفت: "دنیای ترامپیست" بداند که زمان زورگویی‌ها و اختیارداری‌های او سر آمده و نمی‌تواند در مقابل اراده ملت غیور ایران ایستادگی کند.

وی اظهار کرد: تحریم‌ها و انواع جنایات استکبار جهانی از ایران اسلامی یک کشور فرادست ساخته و هیچ یک از زورگویان قادر به رویارویی او نیستند.

امام جمعه ساری با تبریک روز کارگر، دستان پینه بسته و زحمت‌کشیده کارگران را در آرامش و آسایش مردم بسیار موثر دانست و خواستار امنیت شغلی آنان شد.

این مسؤول با تاکید بر اینکه کارگران نباید دغدغه معیشتی داشته باشند، افزود: بی‌مهری و ظلم به کارگران و تولید کنندگان کشور را از اقتصاد غیر نفتی دور کرده است.

طبرسی گفت: بکرات مشاهده شده که سرمایه‌داران بی‌رحم کارخانه و مرکز تولید را خریداری کرده و با اخراج کارگران و تولید کنندگان به برج‌سازی می‌پردازد حال آنکه این اقدام بر اقتصاد غیر نفتی لطمات جبران ناپذیری می‌زند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما