تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۳۸۵۱۹۶
مدافع مازندرانی تیم استقلال گفت: از نظر بدنی روبه‌راه نبودم که شکر خدا در این مدت بهتر شدم و الان در اوج آمادگی هستم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،میثم تیموری، مدافع مازندرانی تیم استقلال که در دیدار قبلی این تیم مقابل ماشین‌سازی تبریز در لیگ برتر از ابتدا در ترکیب ثابت آبی‌پوشان به میدان رفته بود، درباره حضورش در این بازی حرف زد. متن این پرسش و پاسخ با خبرورزشی در ادامه می‌آید: 

* برای اولین بار در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفتی. شرایط در آن مسابقه چطور بود؟
خیلی اضطراب داشتم. این برای هر بازیکنی که سابقه بازی‌های زیادی در ترکیب استقلال ندارد عادی است و من هم از این قاعده مستثنی نبودم. 
* چطور؟
خود من ۱۳ ماه بود که بازی نکرده بودم و طبیعی بود شرایط سختی داشتم. 
* اما هرچه بود بازی را برنده شدید؟
بله! خیلی نگران بودم مبادا در دیدار مهمی که روبه‌روی ماشین‌سازی داشتیم نتیجه لازم را نگیریم. البته در آن دیدار همه نفرات تیم خوب ظاهر شدند و توانستیم برد مهمی به دست بیاوریم تا باز هم به صدر نزدیک‌تر شویم. 
* در ادامه فصل باز هم بازی می‌کنی؟
این به نظر شفر بستگی دارد. من تابع تصمیمات کادر فنی و شخص شفر هستم. البته از نظر بدنی هم در وضعیت خوبی قرار دارم. شک نکنید اگر از نظر بدنی آماده نبودم شفر مرا بازی نمی‌داد. او به آمادگی بدنی بازیکنان اهمیت بسیار زیادی می‌دهد. 
* دیگر مشکل مصدومیت نداری؟
خیر! خیلی وقت است مشکلی ندارم ولی از نظر بدنی روبه‌راه نبودم که شکر خدا در این مدت بهتر شدم و الان در اوج آمادگی هستم. شخصاً و قلبا هم دوست دارم برای استقلال بازی کنم. 
* در دیدار‌های دیگر هم موقع گلزنی بازیکنان خیلی شادی می‌کنی؟
من روی نیمکت هم که هستم قلبم برای استقلال می‌تپد. این نیست که، چون بازی نمی‌کنم دلم با تیم نباشد. همه بازیکنانی که بیرون می‌نشینند برای دیدار‌های استقلال با حساسیت ویژه‌ای مسابقه را دنبال می‌کنند. 
* بازی با پدیده را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
قطعاً بازی آسانی نداریم. البته ما در راهی که تا پایان لیگ پیش رو داریم باید بدون لغزش و با تمام امتیازات جلو برویم تا بهترین بخت برای قهرمانی را از دست ندهیم. ان‌شاءا... که این فصل با استقلال جشن قهرمانی می‌گیریم. 
* فصل بعد کجایی؟
من با استقلال قرارداد دارم. تا وقتی که باشگاه به من نیاز داشته باشد با قدرت در خدمت هستم.

 

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳