تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۳۸۵۱۱۷
در فاصله ۳ روز تا اکران فیلم سینمایی «انتقام جویان؛ پایان بازی»، پیش بینی میشود این فیلم رکورد فروش افتتاحیه را از آن خود کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،در حالی که سه روز تا آغاز اکران فیلم «انتقام جویان؛ پایان بازی» باقی مانده است، این فیلم در پیش فروش خود مبلغ قابل توجهی را کسب کرده است تا احتمالا شاهد شکسته شدن چندین رکورد در گیشه باشیم.

گفته می شود که قسمت جدید انتقام جویان ۱۲۰ تا ۱۴۰ میلیون دلار پیش فروش بلیت در آمریکا داشته است و هفته جاری نیز در بازار‌ها و سینمای‌های بزرگ دنیا مثل چین به اکران در خواهد آمد. طبق شایعات و تخمین‌ها فیلم «پایان بازی» در هفته اول می تواند ۳۰۰ میلیون دلار به صورت داخلی فروش کند و رکورد فروش افتتاحیه را که پیش از این با ۲۵۷ میلیون دلار در دست جنگ ابدیت بود، بشکند.

در فروش جهانی نیز پیش بینی می شود «پایان بازی» با ۹۰۰ میلیون دلار که در بعضی پیش بینی‌ها به یک میلیارد هم می رسد، مشکلی برای رسیدن به رکورد جهانی نداشته باشد.

این فیلم در چین نیز ۹۰ میلیون دلار پیش فروش بلیت داشته است. از این جهت نیز رکورد بیشترین پیش فروش در چین را که تا کنون در دست گرفته است.

گفتنی است فیلم سینمایی «جنگ ابدیت» با ۲ میلیارد فروش تا کنون پرفروش‌ترین فیلم سینمایی مارول و چهارمین فیلم پرفروش جهان است. پیش بینی‌ها نشان می دهد که فیلم «پایان بازی» به راحتی می تواند به رکورد آن دست پیدا کند و حتی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

« پایتخت۶ » روایت خانواده‌ای که از هم گسست
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
تاراج سرمایه ملی با تدبیر لیبرالی
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
ویروس کرونا با غربِ مدعی چه کرد؟
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱