رئیس پلیس فتای مازندران اعلام کرد

دستگیری مدیر یک گروه تلگرامی در مازندران

تاریخ انتشارسه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۳۸۵۰۸۳
رئیس پلیس فتای مازندران از شناسایی و دستگیری مدیر گروه تلگرامی که در فضای مجازی به انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی و همچنین شایعه پراکنی اقدام می کرد، خبر داد.
۰
plusresetminus
دستگیری مدیر یک گروه تلگرامی در مازندران
به گزارش بلاغ، حسن محمد نژاد طی گفت و گویی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در فضای مجازی و راه‌اندازی یک گروه تلگرامی با بیش از 4 هزار عضو در شهرستان بابل که در امر انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی فعالیت می کند، موضوع در دستور کار ماموران و کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای مازندران گفت: برابر بررسی های به عمل آمده این گروه تلگرامی ضمن انتشار مطالب و محتوای ضداخلاقي و ديني، ترويج فساد و شيطان پرستي در حوزه شایعه پراکنی در خصوص سیل اخیر نیز فعالیت داشته که برابر هماهنگی قضائی از فعالیت این گروه تلگرامی جلوگیری شد.

محمدنژاد با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام با استفاده از شبکه های اجتماعی به دنبال تضعیف باورها و اعتقادات دینی مردم هستند، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده فعالیت این کانال ها و گروه های تلگرامی از طریق سایت www.cyberpolice.ir مراتب را سریعاً به پلیس فتا اطلاع دهند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما