با رای اعضای شورای شهر

فرزانه سرپرست شهرداری ساری شد

تاریخ انتشارشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
کد مطلب : ۳۸۴۹۱۵
اعضای شورای اسلامی شهر ساری پس از موافقت با استعفای مهدی عبوری از سمت شهردار ساری، عبدالحمید فرزانه کناری معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری را به اتفاق آراء بعنوان سرپرست این نهاد انتخاب کردند.
۰
plusresetminus
فرزانه سرپرست شهرداری ساری شد
به گزارش بلاغ، در چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری که بعد از ظهر امروز برگزار شد اعضای شورا پس از بررسی استعفای مهدی عبوری از سمت شهردار ساری، ضمن تشکر از زحمات هفت ساله وی در این جایگاه، با آن موافقت کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر ساری پس از موافقت با استعفای مهدی عبوری از سمت شهردار ساری، عبدالحمید فرزانه کناری معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری را به اتفاق آراء بعنوان سرپرست این نهاد انتخاب کردند.

رئیس شورای شهر ساری در ابتدای این جلسه با اشاره به مدیریت آب های سطحی در ساری گفت: در بارندگی و سیل اخیر خسارتی به شهر ساری وارد نشد.

مسعود مدینه تصریح کرد: عبوری شهردار ساری در 25 فروردین امسال استعفای خود را تقدیم شورا کرده و براساس قانون در جلسه علنی شورا قرائت شد.

بعد از قرائت متن استعفای شهردار ساری موافق و موافقان برای تعیین سرپرست شهرداری ساری اظهارات خود را بیان کردند.

علی اکبر زلیکانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه موافق رفتن عبوری نبودم، بیان کرد: از شهردار سابق ساری می‌خواهیم شهرداری ساری را رها نکنند و حمایت های لازم را داشته باشند.

فرامرز نقیبی عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز گفت: تنها عضو شورا هستم که 3 دوره ( سوم، چهارم و پنجم) به عبوری رأی دادم وی از بدنه شهرداری نبود اما خوب کار کرد.

علیجان شمشیربند عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز افزود: نه شورای شهر و نه مردم موافق استعفاء و رفتن عبوری نبودند. نمی گویم ایشان بی نقص بودند اما کار جهادی و تلاش ایشان به مراتب بیشتر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: بودجه سال 98 را بنا به پیشنهاد شهردار ساری تصویب کردیم. برای تحقق این بودجه باید به شهردار جدید کمک کنیم و اولین قدم ما در این راه انتخاب بهترین سرپرست است.

سعید نجاریان ساروی عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز بیان کرد:بخش اعظمی از مشکلات شهر ساری به وزارت راه و شهرسازی گره خورده است. حضور عبوری پس مدیریت 81 ماهه در ساری در این وزارتخانه می تواند گره گشا باشد.

وی تصریح کرد: ادامه مسیر قارن یکی از آن پروژه های مهمی است که می شود پیگیری آن را در وزارتخانه انجام دهد. این دغدغه مردم ساری و اعضای شوراست.

به گزارش بلاغ، عبوری هفته گذشته با حکم وزیر راه و شهرسازی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این وزارتخانه منصوب شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما