تاریخ انتشارجمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۳۸۴۸۶۸
امام جمعه موقت ساری بر لزوم تلاش همگانی در طرح جهاد همبستگی ملی تاکید کرد و گفت: سیل‌زدگان از نظر روحی و جسمی و مالی خسران دیدند و باید همه کمک کنند تا زندگی مردم به حالت عادی برگردد.
۰
plusresetminus
لزوم تلاش همگانی در طرح جهاد همبستگی ملی/همه ایران سپاه است
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز مازندران اظهار کرد: شیعه یعنی ما جای پا اهل بیت(ع) بگذاریم و هر آنچه به زبان جاری کردن و عمل کردن را باید انجام دهیم.

وی افزود: شیعیان باید هر روز برای سلامتی امام زمان(عج) و تعجیل در فرجش صدقه بدهند و در همه امور زندگی از امام عصر کسب اجازه کنند و به سادات احترام بگذارند.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه مجاهدت‌های خاموش انعکاس رسانه‌ای ندارند، خاطرنشان کرد: اگر در کشور امنیت وجود دارد به برکت سربازان گمنام امام زمان است.

این مسؤول با بیان اینکه صحبت و سخن در مورد سیل بسیار زیاد است، تصریح کرد: ظلمی که به جنگل، چراگاه‌ها و طبیعت شد با قهر طبیعت مواجه شده‌ایم و ضعف‌ها و سخن‌ها زیاد است و باید کارشناسی شود.

قاسمی با بیان اینکه در بستر رودخانه ساختن خانه و ویلا معنا ندارد، اظهار کرد: باید رسیدگی شود که چرا در دروازه قرآن شیراز در مسیل رودخانه پارک و جاده شد و اینکه در آق‌قلا مسیر جدید تاسیس و ریل گذاشته می‌شود و برای برون رفت آب فکری نشد.

وی افزود: سیل‌زدگان از نظر روحی و جسمی و مالی خسران دیدند و خانه، کشاورزی و دام و طیور آنها نابود شد و قدرت و توان دولت حدی دارد و همه ما باید دست به دست هم بدهیم و هر مسجد یک خانه و هر بازاری یک وسیله به سیل‌زدگان را انجام دهیم.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه چرا باید استکبار جهانی نسبت به سپاه و ارتش کشور اینگونه برخورد داشته باشد، گفت: مبارزه سپاه با گروه تروریستی از حافظه دنیا و ملت ایران پاک نمی‌شود.

این مسؤول گفت: آمریکا باید عصبانی باشد چرا که سپاه قدس در سوریه و عراق داعش، تکفیری‌ها و جبهه النصره را نابود کردند.

قاسمی تصریح کرد: مردم ایران یکپارچه می‌گویند که امریکا خود تروریست است و اگر جامعه جهانی تحقیق کند که امریکا از تاریخ تولد خود که ۲۴۰ سال می‌گذرد ۹۳ درصد تاریخ آن جنایت است.

وی بیان کرد: آمریکا جنایات زیادی انجام داد و دانشمندان ما را ترور کرد و در جنگ به واسطه منافقان ۱۷ هزار شهید تقدیم کردیم و به ژاپن و کوبا و سایر کشورها حمله نظامی کرده است.

امام جمعه موقت ساری گفت: در ایران و جهان کسی حرف استکبار را قبول ندارند و تمام احزاب و گروه‌ها به میدان آمدند و مردم لباس سپاه پوشیدند که نشان دهند ایران پُر از سپاه است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما