تاریخ انتشارجمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۳۸۴۸۶۶
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای استان به‌صورت عادی و روان است.
۰
plusresetminus
تردد عادی و روان در محورهای مازندران/ تاخیر در یک‌طرفه شدن محور کندوان
به گزارش بلاغ، علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به لغزنده بودن تمامی راه‌های مازندران، بیان کرد: درحال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان شاهد بارش برف و در سایر محورهای مازندران شاهد بارش باران هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران درباره محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال، گفت: براساس برنامه قرار بود تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 امروز از مسیر مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه شود که باتوجه به شرایط عادی ترافیک این محدودیت با تاخیر اعمال خواهد شد.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز یک‌شنبه نخستین روز اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 6 تا 24 روز جمعه، 12 تا 24 روز شنبه و 6 تا 24 روز یک‌شنبه یکم اردیبهشت ماه امسال ممنوع است.

وی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز یک‌شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت هشت تا 24 روز یک‌شنبه هفته آینده از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما