سرپرست کانون‌های مساجد مازندران خبر داد

مشارکت کانون‌های مساجد مازندران در طرح «هرمسجد یک‌خانه»

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
کد مطلب : ۳۸۴۸۶۵
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران گفت: مدیران کانون‌های مساجد به صورت ویژه اجرای طرح هر مسجد یک خانه را در دستور کار قرار داده و تلاش می‌کنیم مانند سایر مردم در این طرح متمرکز مشارکت همه جانبه داشته باشیم.
۰
plusresetminus
مشارکت کانون‌های مساجد مازندران در طرح «هرمسجد یک‌خانه»
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمود علیخانی در جمع خبرنگاران درباره پیگیری برای اجرای طرح «هر مسجد یک خانه» در استان در سطح هزار و 200 کانون مساجد مازندران، اظهار کرد: کمک به سیل‌زدگان کشور از همان لحظات آغازین بحران در برنامه کاری کانون‌های مساجد استان قرار گرفته است.
 
وی با اعلام اینکه طرح یک مسجد یک خانه زمینه جمع‌آوری متمرکز کمک‌های مردمی را فراهم می‌کند، تصریح کرد: بچه‌های کانون مساجد پس از اتمام فعالیت‌های میدانی در مناطق سیل‌زده برای اجرای این طرح هم به صورت جدی مشغول فعالیت هستند.
 
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با اشاره به کمک‌های این مجموعه به سیل‌زدگان در غالب منابع نقدی و غیرنقدی، خاطر نشان کرد: کمک نقدی شامل 50 میلیون تومان و غیرنقدی به صورت تامین پتو و نیازمندی‌های اولیه به مبلغ 20 میلیون تومان از اقدامات انجام شده این کانون در بحران سیل کشور بوده و همچنان ادامه دارد.
 
وی با اشاره به فعالیت هزار و 200 پایگاه بسیج در سطح مساجد مازندران و فعال بودن بسیجیان در کانون‌های مساجد خاطر نشان کرد: اجرای این طرح را به صورت ویژه در دستور کار قرار می‌دهیم و معتقد هستیم که با اقدامات متمرکز و هدفمند زمینه خانه‌دار شدن افراد سیل‌زده فراهم می‌شود.
 
علیخانی یادآور شد: مدیران کانون‌های مساجد به صورت ویژه اجرای طرح هر مسجد یک خانه را در دستور کار قرار داده و تلاش می‌کنیم مانند سایر مردم در این طرح متمرکز مشارکت همه جانبه داشته باشیم.
 
وی اضافه کرد: پرسنل کانون مساجد مازندران در بحران سیل در کنار مردم حضور داشتند و حتی یک روز از حقوق خویش را به سیل‌زدگان اختصاص دادند.
 
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با اشاره به فعالیت موکب اربعین این کانون در شهرستان سیمرغ گفت: پس از عادی شدن امور در استان برنامه‌ریزی برای حضور در مناطق سیل‌زده لرستان در دستور کار بوده است که به ما اعلام کردند که کمک‌رسانی در مناطق مازندران توسط این موکب تداوم داشته باشد.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما