تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۳۸۴۸۵۵
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن نمی‌تواند پاسدار انقلاب را تحمل کند، گفت: اقدام احمقانه آمریکا باعث شد پیوند سپاه و بسیج ، پیوند سپاه و ارتش زیادترشود، هیچ زمانی آنقدر این پیوند عمیق و اعتقادی نبود.
۰
plusresetminus
دشمن نمی‌تواند پاسدار انقلاب را تحمل کند/جدایی امت از ولایت، نقشه دشمن در سال 98
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در جمع طلاب حوزه‌های علمیه بابل با اشاره به سیل اخیر در کشور اظهار کرد: سیل مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد اما برکاتی هم داشت؛ آثار زیبایی را هم خلق کرد که با اشاره به آیه قران انسان‌های برگزیده با روحیه جهادی و انقلابی و مومنین صادق به صحنه آمدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این حوادث باعث شد که ناخالصی‌ها از خالصی‌ها جدا شد و مؤمنین صادق از مدعیان کاذب تفکیک شدند.

وی در ادامه سخنان خود به اقدام آمریکا علیه سپاه اشاره کرد و افزود: اگر می‌بینیم آمریکا نیروهای پیشتاز انقلاب را مورد هجمه قرارداد نباید متعجب شد.

وی با بیان اینکه دشمن نمی‌تواند پاسدار انقلاب را تحمل کند، گفت: اقدام احمقانه آمریکا باعث شد پیوند سپاه و بسیج ، پیوند سپاه و ارتش زیادترشود، هیچ زمانی آنقدر این پیوند عمیق و اعتقادی نبود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود روحانیون را فرمانده جبهه انقلاب در جنگ نرم دانست و تصریح کرد: امروز مردم بیش از گذشته از روحانیت انتظار دارند.

وی رسالت سه‌گانه روحانیت را در بیان دین، حفظ دین و اجرای دین دانست و با اشاره به اینکه روحانیت سنگرنشین اسلام است، تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین وظیفه روحانیت آسیب‌شناسی و دشمن‌شناسی است. روحانیت بزرگترین حمله دشمن را ببیند و گرفتار عملیات‌های فریب آن نشود.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه امروز دشمن با شعار دینی و ولایی به جنگ دین آمده اعلام کرد: باید در حوزه‌های علمیه علیه جریان شیرازی و بعضی عرفان‌های کاذب افشاگری شود؛ اینها سربازان مجانی استکبار شدند و امروز روحانیت باید مردم را از این آسیب‌ها حفظ کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با یادآوری فتنه 88 که دشمن خواست با انحراف خواص دست به براندازی انقلاب بزند اما نتوانست چرا که مردم مستقیما با ولایت همراه شدند، هشدار داد: در فتنه 98 دشمن دیگر سراغ خواص نمی‌رود، می‌گوید باید امت را بزنیم، امت را از سنگرنشینی انقلاب به میدان بازی جبهه استکبار بیاوریم.

وی به اسناد یک موسسه آمریکایی اشاره کرد و گفت: دشمنان می‌گفتند برای زدن انقلاب در دانشگاه‌ها متمرکز شدیم اما این یک اشتباه راهبردی بود. ما توجه نداشتیم بخشی از نیروهای نظام در حوزه‌های علمیه تربیت می‌شوند باید به فکر اصلاح حوزه علمیه باشیم و امروز تواسط عوامل نفوذی واردشدند. تا حوزه‌های علمیه از سنگرنشینی انقلاب بازدارند و اما زهی خیال باطل این حوزه صاحب دارد روحانیت در همه حوادث پیشتاز و سنگرنشین انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به نعمت عظمای ولایت که سنگ تمام نعمات الهی است خواستار آمادگی بیشتر تقرب به خدا در فرصت‌های باقی مانده از فصل بندگی در ماه شعبان و رمضان شد.

وی گفت: از این ماه‌ها باید بهترین فرصت‌ها را برد چرا که ابزارها در این ماه‌ها فراهم و موانع کمتر است، همه باید فرصت‌ساز باشیم نه فرصت‌سوز.

حاجی‌صادقی قیمت آدم را به میزان قرب آن به خدا دانست و افزود: انجام رسالت میزان اتصال خداست، به هرمیزانی که به مردم نور بدهید باید نور دریافت کنید. اگر در دل شب با خدا راز و نیاز نکنید اگر در دل شب نور الهی نگیرد نمی‌توانید به مردم نور بدهید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما