تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۸۴۸۳۸
مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: با امضای تفاهم نامه فی مابین سازمان بیمه سلامت ایران با کمیته امداد حضرت امام (ره)،خدمات رسانی و پوشش بیمه پایه ۲۰ هزار نفر از جمعیت شهری کمیته امداد امام (ره) در استان مازندران که تاکنون تحت پوشش بیمه ای این نهاد قرار داشتند به اداره کل بیمه سلامت استان مازندران محول شد.
۰
plusresetminus
پوشش بیمه پایه سلامت ۲۰ هزار نفر از جمعیت کمیته امداد در مازندران
به گزارش بلاغ، با امضای تفاهم نامه فی مابین سازمان بیمه سلامت ایران با کمیته امداد حضرت امام (ره)،خدمات رسانی و پوشش بیمه پایه ۲۰ هزار نفر از جمعیت شهری کمیته امداد امام (ره) در استان مازندران که تاکنون تحت پوشش بیمه ای این نهاد قرار داشتند به اداره کل بیمه سلامت استان مازندران محول شد.

آیین امضای تفاهم نامه فی مابین سازمان بیمه سلامت ایران با کمیته امداد حضرت امام (ره)در خصوص پوشش بیمه ای مددجویان شهری کمیته امداد با سازمان بیمه سلامت برگزار شد.

در این مراسم که به صورت ویدیو کنفرانس انجام شد تمامی مدیران کل بیمه سلامت و کمیته امداد استان های کشور شاهد امضای این تفاهم نامه بودند.

رسول ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران، در حاشیه این مراسم در جمع اعضای شورای اطلاع رسانی این اداره کل گفت: با امضای این تفاهم نامه خدمات رسانی و پوشش بیمه پایه ۲۰ هزار نفر از جمعیت شهری کمیته امداد امام (ره) در استان مازندران که تاکنون تحت پوشش بیمه ای این نهاد قرار داشتند به اداره کل بیمه سلامت استان مازندران محول شد.

وی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه بیست هزار نفر از جمعیت شهری کمیته امداد امام خمینی استان مازندران که فاقد دفترچه بیمه ای بودند و تاکنون با کارت کمیته امداد از موسسات طرف قرارداد خدمات درمانی لازم را دریافت می‌نمودند، دارای دفترچه بیمه سلامت شده و از این پس خدمات خود را از این مراکز دریافت می نمایند.

مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران بیان داشت: تا زمان صدور دفترچه بیمه برای این عزیزان، این افراد می توانند به همان روش قبلی، از موسسات طرف قرارداد کمیته امداد خدمات خود را دریافت نمایند با این تفاوت که مطالبات موسسات ارائه دهنده خدمت از این پس توسط بیمه سلامت پرداخت می شود.

وی افزود : تمامی اقدامات و خدماتی که کمیته امداد در بخش بیمه ای برای مددجویان خود انجام می داد از قبیل تایید دارو ،هزینه‌های درمان سرپایی و بستری، از این پس به عهده بیمه سلامت می باشد.

لازم به ذکر است با انعقاد این تفاهم نامه، بیمه شدگان کمیته امداد ، عضو صندوق بیمه ای سایر اقشار بیمه سلامت استان مازندران می شوند و با این ترتیب تعداد بیمه شدگان این صندوق در استان مازندران از ۵۶ هزار بیمه شده به ۷۶ هزار بیمه شده افزایش خواهد یافت.

گفتنی است برابر اعلام فتاح، رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و ابلاغ به ادارات کل کمیته امداد استانها در این ارتباط تصویری، تمامی هزینه های صدور اولیه دفاتر بیمه ای جمعیت مذکور توسط این نهاد تقبل و پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما