فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر اعلام کرد

ارسال چهارمین محموله کمک‌های مردم رامسر به سیل‌زدگان

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵
کد مطلب : ۳۸۴۸۳۴
فرمانده سپاه رامسر از ارسال چهارمین محموله کمک های مردمی به سیل زدگان کشور از سوی این ناحیه خبر داد.
۰
plusresetminus
ارسال چهارمین محموله کمک‌های مردم رامسر به سیل‌زدگان
به گزارش بلاغ، محمد محمدی در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن محکومیت اقدام خبیثانه آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: این اقدام آمریکا نشان از اوج کینه خود به ملت ایران است.

وی افزود: در حال حاضر دشمنان ما با برنامه های از پیش طراحی شده و با هزینه های میلیارد دلاری سعی می کنند تا اعتقادات و امید جوانان ما را از بین ببرند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبری بیان کرد: نسل جدید باید در برابر دشمن آگاه باشد و برای برداشتن گام های اثرگذار و استوار از تجربه های گذشته درس بگیرد چرا که راهزنان فکر و آگاهی زیادند و نمیخواهند جوانان ایران اسلامی پیشرفت کنند.

این مسئول نقطه هدف دشمنان در مقابله با جوانان را ایجاد بی انگیزگی و ناامیدی نسبت به آینده ایران اسلامی عنوان کرد و یادآور شد: همه ما باید بدانیم که محصول تلاش 40 ساله این نظام ملتی مستقل و آزاد و پیشرفته از علم و دارای تاثیر اساسی در منطقه و منطق قوی در مسایل جهانی و رتبه های بالای دانش است.

محمدی خطاب به مسئولان ضمن تاکید بر تقویت بندگی و مناجات با خدا در راستای مقابله با فعالیت های عملیات روانی دشمن اظهار کرد: امروز دشمن با همه توان خودش در جبهه جنگ با انقلاب اسلامی قرار گرفته است و وظیفه همه مسئولان این است که در کنار مردم خدمت رسانی خوبی را در همه مباحث داشته باشند.

وی با اشاره به سیل اخیر کشور نیز تصریح کرد: اگر چه سیلاب های اخیر خسارات زیادی را در برخی استان ها برای مردم به بار آورده است اما وحدت و ایثار همه نیروهای مسلح، نهادهای دولتی و مردمی برای کمک رسانی به مردم آسیب دیده قابل اهمیت و ارزش است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر از ارسال چهارمین محموله کمک های مردمی به سیل زدگان کشور از سوی این ناحیه خبر داد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما