تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
کد مطلب : ۳۸۴۷۹۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بردباری و شکیبایی مادران شهدا را نشأت گرفته از صبر زینبی دانست و گفت: مادران معزز شهدا مصداق بارز صبر و پایداری هستند
۰
plusresetminus
مادران معزز شهدا مصداق بارز صبر و پایداری هستند
به گزارش بلاغ، هدایت مظلومی که به منظور شرکت در مراسم تشییع جنازه حاجیه خانم صفیه جلالی رودسر مادر مکرمه شهیدان والامقام علیرضا ، محمدرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی به شهرستان تنکابن رفته بود ضمن شرکت در مراسم تشییع جنازه این مادر فداکار طی گفتگویی با بیان اینکه مادران شهدا مصداق بارز صبر و وفاداری هستند اظهار کرد: بعضی از مادران بزرگوار شهدا با وجود آنکه چند فرزند خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند اما با اراده و عزمی استوار همچنان به ارزش های اسلامی، اعتقادات دینی و نظام پایبند هستند.

مظلومی بردباری و شکیبایی مادران شهدا را نشأت گرفته از صبر زینبی دانست و عنوان کرد: مادران عزیز شهدا سهم بسزایی در تشویق فرزندان شان به جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته اند و نقش این اسوه های ایثار در دوران ذفاع مقدس بی نظیر بوده است.

مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران افزود: مادران معزز شهدا عزیزترین فرزندان و دلبند خود را فدای میهن کردند و از شهادت سرو قامتان خود احساس رضایت و سربلندی می کنند.
مظلومی تصریح کرد این چنین مادران قابل تعظیم و سپاسگزاری هستند.

وی با بیان اینکه نام بلند مادران شهدا در تاریخ جاودانه خواهد ماند اظهارداشت: صبوری و شکیبایی مادران عزیز شهدا بعنوان زیباترین واژه در تاریخ ثبت خواهد شد.

گفتنی است در مراسم تشییع جنازه مادر شهیدان گراتقدر رودسر ابراهیمی ، پیام تسلیت حجت الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت درگذشت این مادر عزیز قرائت شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ایران مفتخر است به این معصومه بهشتی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
حمله به افکار و اراده ها؛ نسل چهارم جنگ‌ها!
مقصر بیکاری کیست، دولت یا شخص بیکار؟
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
آرزوی فرد در حال مرگ
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸