سردار غیب‌پرور در بازدید از مناطق سیل‌زده مازندران تاکید کرد

لزوم شناسایی دقیق نیازمندان واقعی/ گام به گام تا حل مشکلات مردم سیل‌زده

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
کد مطلب : ۳۸۴۷۷۲
رئیس سازمان بسیج مستضعفین عدم دقت در تشخیص نیازمند واقعی را صحنه تاریک خدمات رسانی دانست و گفت: برای جلب رضایت مردم، شناسایی دقیق افراد آسیب دیده، و کمک شایسته به آنها لازم است.
۰
plusresetminus
لزوم شناسایی دقیق نیازمندان واقعی/ گام به گام تا حل مشکلات مردم سیل‌زده
به گزارش بلاغ، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای بازدید از مناطق سیل‎زده وارد مازندران شد.

هم اکنون سردار غیب‌پرور به همراه فرمانده سپاه کربلا و برخی از مسئولان شهرستان سیمرغ در حال بازدید از روستای سیل‌زده رکن‌کلای شهرستان سیمرغ هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از روستای رکن‌کلا بخش مرکزی و محله دستکنده‌کلا شهر کیاکلا بازدید و از نزدیک در جریان کار و وضعیت این شهرستان قرار گرفت.

سردار غیب‌پرور بعد از این بازدید با حضور در سپاه کربلا جلسه‌ای با پنج سپاه معین استان مازندران برگزار کرد.

سردار سپهر جانشین سازمان بسیج و سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا و رئیس سازمان بسیج را همراهی کردند.

*لزوم شناسایی دقیق نیازمندان واقعی

سردار غیب پرور در  در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده مازندران عدم دقت در تشخیص نیازمند واقعی را صحنه تاریک خدمات رسانی دانست و افزود: برای جلب رضایت مردم، شناسایی دقیق افراد آسیب دیده، و کمک شایسته به آنها لازم است.

وی گفت: اقدامات و کمک های نسبی اولیه در مهار آب ،تخلیه گل و لای منازل و معابر انجام شد اما طبق صحبت ها و تقاضاهای مردم بومی، طبیعتا رضایت کامل تحصیل نگردید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه گام اول در یاری مردم سیل زده با همت تمام دستگاهها، گروههای جهادی، روحانیت، مردم، سپاه و بسیج محکم برداشته شد، گفت: بعد از مرحله اول امداد رسانی، اقدامات برای رسیدگی به وضعیت مردم به ویژه تامین و ساخت مسکن خسارت دیدگان مهم و شرط آن، همکاری مردم برای کمک به سیل زدگان است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های دولتی وظیفه رسیدگی به آسیب دیدگان را بعهده دارند و واقعا هم در حال کار و تلاش هستند ، اضافه کرد: بسیج و سپاه نمی خواهد جای دولت بنشیند اما در این امر می خواهد کمک کار دولت برای یاری مردم باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این همکاری مستلزم داشتن اطلاعات دقیق است تا نیازمندان واقعی برای دریافت کمک مشخص شوند ادامه داد: 5 استان کشور برای کمک به آسیب دیدگان سیل مازندران، به عنوان استانهای معین وارد عملیات شدند.

به گزارش بلاغ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز گذشته از مناطق سیل‌زده استان گلستان بازدید کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ایران مفتخر است به این معصومه بهشتی
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
حمله به افکار و اراده ها؛ نسل چهارم جنگ‌ها!
مقصر بیکاری کیست، دولت یا شخص بیکار؟
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
آرزوی فرد در حال مرگ
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸