تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
کد مطلب : ۳۸۴۷۳۳
رئیس اداره صنعت فریدونکنار اعلام کرد

کشف 73 فقره تخلف در طرح نظارت نوروزی فریدونکنار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار گفت: ۷۳ فقره تخلف به ارزش بیش از ۲۳ میلیون تومان در طرح نظارت نوروزی فریدونکنار کشف شد.
۰
plusresetminus
کشف 73 فقره تخلف در طرح نظارت نوروزی فریدونکنار
به گزارش بلاغ، اسماعیل اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۸ در سطح شهرستان اظهار کرد: این طرح از تاریخ اول بهمن ماه ۹۷ آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۸ اجرا شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: در این مدت هزار و ۷۹۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفت که ۵۵ مورد گشت مشترک با حضور سایر دستگاه‌ها از جمله تعزیرات، اصناف و بهداشت بوده است.
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار تصریح کرد: در این بازرسی‌ها ۷۳ فقره تخلف به ارزش ریالی ۲۳ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان کشف شده که بیشترین تخلف هم در زمینه پوشاک، میوه و تره‌بار، اماکن اقامتی، فراورده‌های لبنی و حمل و نقل عمومی بوده است.
 
اسماعیلی افزود: بیشترین عناوین تخلفات ثبت شده گران‌فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور رسمی بوده است.
 
وی یادآور شد: در این مدت تعداد ۴۸ مورد شکایات مردمی وصول و طی بررسی‌های بعمل آمده دو مورد منجر به تشکیل پرونده شد.
 
وی با اشاره به به اقدامات انجام شده در طرح تنظیم بازار گفت: برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه طرح تنظیم بازار همزمان با طرح نظارتی نوروز اجرا شد که در این طرح به میزان ۱۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم سیب، ۱۰ هزار و ۴۵۰ کیلوگرم پرتقال، ۱۲۳ تن مرغ گرم و منجمد، ۱۷ تن گوشت گوساله منجمد، ۴ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم گوشت گوساله گرم و گوسفندی، ۹ هزار و ۴۶۲ حلقه لاستیک و ۴۵ تن شکر در شهرستان فریدونکنار توزیع شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما