تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۳۸۴۷۲۱
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد

سیل مهربانی هم کلاسی‌ها در مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: دانش‌آموزان مازندرانی چهارشنبه ۲۸ فروردین کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در طرح ملی سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها اهدا خواهند کرد.
۰
plusresetminus
سیل مهربانی هم کلاسی‌ها در مازندران
به گزارش بلاغ، عسکری نیکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: زنگ همدلی در مدارس سراسر استان ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۲۸ فروردین به صدا در خواهد آمد و دانش‌آموزان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در طرح ملی سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها اهدا خواهند کرد.
 
وی افزود: سیل در مازندران به بیش از یکصد واحد آموزشی خسارت زد و دانش‌آموزان بسیاری منازل و حتی کتاب‌های درسی و ملزومات آموزشی خود را نیز از دست دادند.
 
نیکزاد با بیان اینکه آموزش و پرورش ظرفیت بالایی برای کمک به هم‌نوعان خود دارد گفت: سازمان دانش‌آموزی، بسیج دانش‌آموزی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی که در کار‌های میدانی همواره جلودار است برنامه‌ای با عنوان سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها در دست اجرا دارد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود: این برنامه ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۲۸ فروردین همزمان با سراسر کشور در تمام مدارس استان اجرا و هر مدرسه به یک پایگاه همدلی تبدیل می‌شود.
 
وی هدف از اجرای این طرح را ساماندهی کمک‌های دانش‌آموزان به مردم مناطق سیل‌زده اعلام کرد و گفت: ساماندهی و اجرای طرح اردو‌های جهادی با حضور نیرو‌های اداری، فرهنگیان داوطلب و اعضای فعال تشکل‌ها نیز در دست اجرا است.
 
نیکزاد ادامه داد: نیرو‌های اداری داوطلب، امکان حضور را دارند، اما فرهنگیان و اعضای داوطلب تشکل‌ها نیز پس از پایان سال تحصیلی در این اردو‌ها شرکت خواهند کرد.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما