تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
کد مطلب : ۳۸۴۷۱۵
غلام سلیمانی در مورد نحوه قضاوت محمدرضا اکبریان در بازی پرسپولیس و سایپا گفت: داور مسابقه قضاوت بدی نداشت و اشتباه تاثیرگذاری در این بازی از او ندیدیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،غلام سلیمانی در مورد نحوه قضاوت محمدرضا اکبریان در بازی پرسپولیس و سایپا گفت: داور مسابقه قضاوت بدی نداشت و اشتباه تاثیرگذاری در این بازی از او ندیدیم. البته اشتباه‌های جزیی داشت و در نشان دادن کارت زرد به بازیکنان دو تیم یکنواخت عمل نکرد و اشتباه‌هایی داشت.

وی افزود: کارت زردی که در اوایل مسابقه به محمد نادری نشان داد درست بود. البته این کارت زرد به دلیل شدت خطا نبود بلکه به خاطر گرفتن یک موقعیت حساس از سایپا به او کارت زرد نشان داد.اکبریان در این صحنه برای نشان دادن کارت زرد تعلل کرد که حدس می‌زنم یکی از کمک‌هایش به او گفت که به بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان بدهد و اخطارش هم درست بود.  در دقیقه ۱۲ هم داور به اشتباه خطای بازیکن سایپا را گرفت در حالیکه در آن صحنه سید جلال حسینی مرتکب هند شده بود.کارشناس داوری فوتبال با اشاره به اعتراض هایی که در این بازی به داور شد گفت: شجاع خلیل زاده در یک صحنه به شدت به کمک داور معترض شد که داور باید به او کارت زرد نشان می‌داد همانطوریکه به بازیکن سایپا به خاطر اعتراض کارت زرد نشان داد. علی دایی هم در پایان مسابقه به دلیل اینکه کرنر تیمش گرفته نشد به داور اعتراض کرد. آن کرنر درست بود اما داور به اشتباه ضربه دروازه اعلام کرد. حتی داور پشت دروازه هم می‌توانست به اکبریان بگوید که آن توپ کرنر شده است. او نه کرنر را اعلام کرد و سوت بازی را هم به نظرم قبل از پایان وقت‌های تلف شده به صدا در آورد.

 

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳