کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کشته و زخمی شدن متجاوزان سعودی در جیزان

25 فروردين 1398 ساعت 8:34

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع مزدوران سعودی در مقابل کوه قیس در جیزان یورش بردند و خسارتهای گسترده ای به آنها وارد کردند؛ این در حالی است که یگان موشکی و توپخانه ای یمن نیز مواضع مزدوران در همان جبهه را هدف قرار داد.


به گزارش بلاغ به نقل از العالم، یک منبع نظامی تاکید کرد که مبارزان ارتش و نیروهای کمیته مردمی یمن دست به عملیاتی علیه مواضع مزدوران سعودی در مقابل جبل قیس زدند. در این عملیات شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

این منبع افزود: یگان موشکی و توپخانه ای وابسته به ارتش و کمیته های مردمی یمن محل تجمع مزدوران سعودی در همان جبهه را با موشک کوتاه برد زلزال 1 و شماری خمپاره هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری از نظامیان سعودی و مزدورانشان کشته و یا زخمی شدند.

خبرنگار العالم گزارش داد که یک منبع نظامی یمنی از کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مزدوران سعودی هنگام مقابله نیروهای یمنی با حملات آنها خبر داد بدون آنکه هیچ پیشرفتی محقق کنند.

خبرنگار العالم اظهار داشت که نیروهای یمنی حمله گسترده مزدوران سعودی از سه محور به حبهه القبیطه در استان لحج را ناکام گذاشتند.

خبرنگار العالم همچنین از کشته شدن 3 نظامی سعودی در عملیات واحد تک تیراندزای نیروهای یمنی در نجران در جنوب عربستان خبر داد.

یگان تک تیرانداز نیروهای یمنی روز گذشته نیز 23 مزدور سعودی از جمله 3 نظامی سعودی را در عملیاتی در جیزان و نجران از پای درآوردند.


کد مطلب: 384706

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/384706/کشته-زخمی-شدن-متجاوزان-سعودی-جیزان

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com