تاریخ انتشارشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
کد مطلب : ۳۸۴۶۸۳
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،
* خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را منوط به کمک مالی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد و گفت: هفته گذشته طی جلسه‌ای با رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص وضعیت مالی تیم‌های ملی دوچرخه سواری نشستی داشتم و از ایشان درخواست کمک مالی کردم که متأسفانه به درخواست ما پاسخ منفی داده شد و اعلام کردند که نمی‌توانند برای اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا و تأمین هزینه‌های تیم به ما کمک کنند. متأسفانه نمی‌دانم کمیته المپیک در چه شرایطی باید به ما کمک مالی کند؟! ما امروز برای تأمین پول بلیت پرواز ورزشکاران‌مان مشکلات زیادی داریم. مسابقات قهرمانی آسیایی امسال برای کسب سهمیه المپیک خیلی حیاتی است و در تلاش هستیم تا بتوانیم امتیازات لازم را به دست بیاوریم. البته جلساتی با آقای داورزنی و خانم فرامرزیان داشته‌ایم و قول‌هایی داده شده است. امیدواریم بلکه تا دو روز آینده به فدراسیون کمک مالی شود وگرنه متأسفانه نمی‌توانیم تیم را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کنیم. چشم امیدمان به وزارت ورزش و جوانان است.

* فدراسیون کشتی ترکمنستان از تیم ملی کشتی آزاد ایران برای برگزاری یک اردوی مشترک ۱۰ روزه با کشتی‌گیران این کشور دعوت کرده است. بر این اساس در صورت موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، تیم ملی کشتی آزاد ایران طی روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ماه در اردوی مشترک با کشتی‌گیران ترکمنستانی شرکت خواهد کرد.فدراسیون کشتی ترکمنستان تمامی هزینه‌های این اردوی مشترک را برعهده گرفته است.

*تیم ملی تنیس روی میز کشورمان که قرار است در مسابقات قهرمانی جهان مجارستان شرکت کند، چند روز زودتر به این کشور رفت تا اردویی را آنجا برگزار کند. این تیم با ترکیب نوشاد و نیما عالمیان، میعاد لطفی و امیرحسین هدایی و به سرمربیگری جمیل لطف اله نسبی بامداد دیروز عازم مجارستان شد.این اردو از دیروز به مدت یک هفته با حضور بازیکنان ملی مجارستان برگزار خواهد شد. مسابقات قهرمانی جهان اول تا هشتم اردیبهشت ماه در مجارستان برگزار می‌شود.

*هیئت اجرایی کنفدراسیون قایقرانی آسیا 26 فروردین در کوالالامپور پایتخت مالزی برگزار می‌شود و یکی از اجلاس‌های مهم کنفدراسیون آسیا به حساب می‌آید. بر همین اساس احمد دنیامالی عضو‌ هیئت‌رئیسه فدراسیون جهانی، نایب رئیس‌کنفدراسیون آسیا و عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون عازم مالزی می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما