تاریخ انتشارشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۳۸۴۶۶۸
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف 2 میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی لوازم آرایشی و بهداشتی و داروهای خارجی قاچاق در شهرستان ساری خبر داد.
۰
plusresetminus
کشف 2.7 میلیارد ریال لوازم بهداشتی و داروهای خارجی قاچاق در ساری
به گزارش بلاغ،  حسن مفخمی شهرستانی طی گفت و گویی اظهار کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کشف پرونده‌های کلان جرایم اقتصادی از اولویت‌های مأموریتی پلیس آگاهی استان است که در این ارتباط و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع انواع دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی و غیر مجاز، اقدامات ویژه اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی متهمان و کشف کالای قاچاق در دستور کار قرار گرفت.
 
جانشین فرمانده انتظامی مازندران، اظهار کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با شناسایی متهمان به قاچاق کالا دریافتند، این افراد با اجاره منزلی مسکونی کالای غیر بهداشتی و داروهای فاقد هرگونه اسناد و مدارک را در آنجا دپو و در فرصت‌های مختلف آنها را توزیع می‌کنند.
 
مفخمی با اشاره به هماهنگی‌های قضائی از بازدید محل دپوی قاچاق کالا با حضور کارشناسان پلیس مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد و افزود: در بازدید از محل دپوی قاچاق کالا بیش از ۲۱ هزار و ۷۰۰ عدد انواع دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز کشف شد.
 
وی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این کالاها پس از کشف و ضبط به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.
 
مفخمی با اشاره به اینکه متهمان این پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، افزود: پلیس در راه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برای حمایت از کالای ایرانی با تمام توان و بسیج همه امکانات در صحنه خواهد بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما