تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
کد مطلب : ۳۸۴۳۵۶
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت گفت: خدمت رسانی به بیماران صعب‌العلاج مطابق گذشته ادامه دارد و بیماران خدمات مورد نیاز خود را بدون وقفه دریافت می‌کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت درباره امدادرسانی به بیماران خاص و صعب‌العلاج در مناطق سیل زده اظهار کرد: ما در ایام تعطیلات نوروز و بعد از آن تلاش کردیم تا به اندازه کافی دارو در مناطق سیل زده باشد تا اگر بیماران به اندازه کافی دارو در اختیار نداشته باشند داروی مورد نیاز در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

وی ادامه داد: بر اساس اقدامات انجام شده ۳ ماه سهمیه داروی بیماران خاص مناطق سیل زده در هر دانشگاه علوم پزشکی تامین شده و اگر نیاز به تامین بیشتر دارو باشد هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا نیاز بیماران خاص و صعب‌العلاج تامین شود.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت در زمینه خدمت رسانی به بیماران دیالیزی در مناطق سیل زده گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شده است تا خدمت رسانی به بیماران دیالیزی با وقفه انجام نشود.

امداد بیمارستان‌های تامین اجتماعی به بیماران دیالیزی در مناطق سیل زده

شادنوش ادامه داد: همچنین هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا بیمارستان تامین اجتماعی نیز به کمک بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی بیایند تا کاستی‌ها تامین شود و به عنوان مثال با همکاری بیمارستان تامین اجتماعی در گنبد مرز‌های مناطق سیل زده در استان گلستان را پوشش دهیم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما