کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر جهادکشاورزی آمل خبر داد

خسارت 45 میلیاردی سیلاب به حوزه آب و خاک و امور زیر بنایی لاریجان آمل

16 فروردين 1398 ساعت 14:32

مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: کارشناسان این شهرستان، میزان خسارت وارده در حوزه آب و خاک و امور زیربنایی و باغی و زراعی و دامی را 45 میلیارد ریال برآورد کردند و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.


به گزارش بلاغ، حسین اسلامی در گفت‌وگویی به بارش باران و سیلاب لاریجان در روز 12 فروردین سال جاری اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از این منطقه زیر آب رفت و خسارت‌های بسیاری به تاسیسات زیر بنایی، و زمین‌های زراعی، باغی و دامی وارد کرد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مردم سیل‌زده و حل مشکلات ناشی از آن و جبران خسارت‌ها در اولویت کاری قرار دارد، تصریح کرد: کارشناسان جهاد کشاورزی این شهرستان میزان خسارات وارده در بخش های مختلف و زیرساخت‌ها را بطور دقیق بررسی می‌کنند.

مدیر جهاد کشاورزی آمل افزود: کارشناسان این شهرستان، میزان خسارت وارده در حوزه آب و خاک و امور زیربنایی و باغی و زراعی و دامی را 45 میلیارد ریال برآورد کردند و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.

اسلامی در پایان بر انجام اقدامات پیشگیرانه به ویژه لایروبی و پاکسازی انهار و مسیل‌ها اشاره کرد و گفت: ترمیم کانال‌ها به ویژه در مناطقی از روستاها که در سیل‌های اخیر آسیب دیدند مورد تاکید است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 384155

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/384155/خسارت-45-میلیاردی-سیلاب-حوزه-آب-خاک-امور-زیر-بنایی-لاریجان-آمل

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com