تاریخ انتشارجمعه ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
کد مطلب : ۳۸۴۱۵۵
مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: کارشناسان این شهرستان، میزان خسارت وارده در حوزه آب و خاک و امور زیربنایی و باغی و زراعی و دامی را 45 میلیارد ریال برآورد کردند و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.
۰
plusresetminus
خسارت 45 میلیاردی سیلاب به حوزه آب و خاک و امور زیر بنایی لاریجان آمل
به گزارش بلاغ، حسین اسلامی در گفت‌وگویی به بارش باران و سیلاب لاریجان در روز 12 فروردین سال جاری اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از این منطقه زیر آب رفت و خسارت‌های بسیاری به تاسیسات زیر بنایی، و زمین‌های زراعی، باغی و دامی وارد کرد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مردم سیل‌زده و حل مشکلات ناشی از آن و جبران خسارت‌ها در اولویت کاری قرار دارد، تصریح کرد: کارشناسان جهاد کشاورزی این شهرستان میزان خسارات وارده در بخش های مختلف و زیرساخت‌ها را بطور دقیق بررسی می‌کنند.

مدیر جهاد کشاورزی آمل افزود: کارشناسان این شهرستان، میزان خسارت وارده در حوزه آب و خاک و امور زیربنایی و باغی و زراعی و دامی را 45 میلیارد ریال برآورد کردند و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد.

اسلامی در پایان بر انجام اقدامات پیشگیرانه به ویژه لایروبی و پاکسازی انهار و مسیل‌ها اشاره کرد و گفت: ترمیم کانال‌ها به ویژه در مناطقی از روستاها که در سیل‌های اخیر آسیب دیدند مورد تاکید است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما