کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد

هفته اول تعطیلات نوروزی در مازندران با 13 کشته

5 فروردين 1398 ساعت 17:20

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران گفت: 13 تن بر اثر تصادفات رانندگی در هفته اول تعطیلات نوروزی در مازندران جان خود را از دست دادند.


به گزارش بلاغ، علی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ۱۳ تن بر اثر تصادفات رانندگی در مازندران جان خود را از دست دادند که ۹ نفر انان مرد بودند.

وی با بیان اینکه این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۸ درصد کاهش داشت، افزود:۱۱ نفر در محور‌های برون شهری و روستایی و ما بقی در محور دورن شهری جان خود را از دست دادند.

عباسی گفت: آمار کشته‌های تصادفات نوروزی مریوط به محدوده زمانی ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۴ فروردین ۹۸ است.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه ۱۱ نفر در محل حادثه و مابقی در بیمارستان فوت کردند افزود: از این آمار ۱۰ نفر بومی و مابقی غیر بومی هستند.

وی افزود: بر اساس آمار ارجاعی از مراکز پزشکی قانونی استان از کل فوت شدگان عابر و راننده هر کدام ۵ نفر، سرنشین ۲ و موتور سوار یک نفر هستند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت: بابل، قائمشهر و سیمرغ، تنکابن و نور هر کدام با ۳ مورد بیشترین فوتی را داشتند.

عباسی با تاکید بر اینکه آمار جان باختگان سوانح رانندگی، آمار اولیه این استان است که به صورت فوری از ۱۵ مرکز این اداره کل جمع آوری شده است، افزود: با توجه به امکان اضافه شدن تلفات از بین مصدومان حوادث رانندگی نوروزی که در بیمارستان‌ها بستری هستند آمار نهایی در هفته دوم اردیبهشت اعلام می‌شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 383517

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/383517/هفته-اول-تعطیلات-نوروزی-مازندران-13-کشته

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com