تاریخ انتشارشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۳
کد مطلب : ۳۸۳۴۵۷
امامزاده با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی خادمیاری در تمام مناطق سیل‌زده مازندران مشغول خدمت به مردم هستند، از سازماندهی خادمیاران برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه خبر داد.
۰
plusresetminus
خادمیاران رضوی کمک به سیل‌زدگان را وظیفه خادمیاری خود می‌دانند
به گزارش بلاغ، محمداسماعیل امام‌زاده با اشاره به گستردگی سیل و بروز خسارات وسیع به سیل‌زدگان، بر لزوم ورود همه دستگاه‌ها به این امر انسانی تاکید کرد و گفت: از نخستین دقایق وقوع سیل جوانان بسیجی و مردم متدین و نوعدوست استان به کمک سیل‌زدگان شتافتند و اگر نبود این حضور بموقع و تاثیرگزار بسیج و سپاه و دستگاه‌های امدادی، چه بسا حجم خسارات و تلفات عمیق‌تر می‌شد.
 
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران کمک به گروه‌های جهادی خادمیاری را مبلغ 850 میلیون ریال ذکر کرد و گفت: قریب 500 سبد کالا به ارزش بیش از 600میلیون ریال از سوی آستان قدس رضوی آماده شده که در اختیار سیل‌زدگان قرار داده خواهد شد.
 
امامزاده از سازماندهی خادمیاران مازندران برای ورود به مسائل غیرمترقبه این استان خبر داد و اظهار کرد: حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا علیه‌السلام در مازندران قریب 15هزار خادمیار دارد که انشاءالله تعدادی از این خادمیاران برای مواجهه با حوادث غیر مترقبه مازندران سازماندهی خواهند شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما