کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس پلیس راهور مازندران اعلام کرد

آزادسازی خودروهای توقیفی از 25 اسفندماه/ رزمایش طرح نوروزی پلیس برگزار می‌شود

23 اسفند 1397 ساعت 15:40

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از عیدی زود هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان متخلف خبر داد و گفت: تمام خودروها و موتور سیکلت‌هایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ‌های استان مازندران هستند، به شرط آنکه دستور قضایی برای توقیف نداشته باشند از 25 اسفندماه آزاد خواهند شد.


به گزارش بلاغ، سرهنگ مهدی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از عیدی زود هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان متخلف خبر داد.

وی افزود: تمام خودروها و موتور سیکلت‌هایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ‌های استان مازندران هستند، به شرط آنکه دستور قضایی برای توقیف نداشته باشند از 25 اسفندماه آزاد خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در ادامه از انجام رزمایش بزرگ آمادگی پلیس راهور برای ارائه خدمات به مردم و مسافران و نیز انضباط ترافیکی طی ایام نوروزی در سطح استان از روز شنبه 25 اسفندماه خبر داد و گفت: نزدیک به یک‌هزار نیروی انسانی، 200 دستگاه موتور و خودرو در این رزمایش شرکت خواهند کرد.

باقری ادامه داد: این نفرات با گشت‌های خودرویی، موتوری و پیاده در تمامی میادین، خیابان‌ها و تقاطع استان به ارائه خدمات و برقراری نظم ترافیکی خواهند پرداخت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: قرارگاه نوروزی پلیس نیز از 25 اسفندماه الی 17 فروردین در تمامی شهرهای مازندران جهت ارائه خدمات و پاسخگویی و راهنمایی مسافران نوروزی برپا خواهد شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 382813

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/382813/آزادسازی-خودروهای-توقیفی-25-اسفندماه-رزمایش-طرح-نوروزی-پلیس-برگزار-می-شود

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com