تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
کد مطلب : ۳۸۲۸۱۳
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از عیدی زود هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان متخلف خبر داد و گفت: تمام خودروها و موتور سیکلت‌هایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ‌های استان مازندران هستند، به شرط آنکه دستور قضایی برای توقیف نداشته باشند از 25 اسفندماه آزاد خواهند شد.
۰
plusresetminus
آزادسازی خودروهای توقیفی از 25 اسفندماه/ رزمایش طرح نوروزی پلیس برگزار می‌شود
به گزارش بلاغ، سرهنگ مهدی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از عیدی زود هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان متخلف خبر داد.

وی افزود: تمام خودروها و موتور سیکلت‌هایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ‌های استان مازندران هستند، به شرط آنکه دستور قضایی برای توقیف نداشته باشند از 25 اسفندماه آزاد خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در ادامه از انجام رزمایش بزرگ آمادگی پلیس راهور برای ارائه خدمات به مردم و مسافران و نیز انضباط ترافیکی طی ایام نوروزی در سطح استان از روز شنبه 25 اسفندماه خبر داد و گفت: نزدیک به یک‌هزار نیروی انسانی، 200 دستگاه موتور و خودرو در این رزمایش شرکت خواهند کرد.

باقری ادامه داد: این نفرات با گشت‌های خودرویی، موتوری و پیاده در تمامی میادین، خیابان‌ها و تقاطع استان به ارائه خدمات و برقراری نظم ترافیکی خواهند پرداخت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: قرارگاه نوروزی پلیس نیز از 25 اسفندماه الی 17 فروردین در تمامی شهرهای مازندران جهت ارائه خدمات و پاسخگویی و راهنمایی مسافران نوروزی برپا خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴