کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جزئیات جدید از شفاء گرفته حرم امام رضا(ع)

افکارنیوز , 24 اسفند 1397 ساعت 3:00

حجت‌الاسلام عباس فرازی‌نیا اظهار داشت: بانوی 27 ساله اصفهانی که چندین ماه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا (س) اصفهان بستری بود، در روز میلاد با سعادت امام رضا(ع) با توسل به حضرت شفای خود را از ایشان گرفت.


به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام عباس فرازی‌نیا اظهار داشت: بانوی 27 ساله اصفهانی که چندین ماه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا (س) اصفهان بستری بود، در روز میلاد با سعادت امام رضا(ع) با توسل به حضرت شفای خود را از ایشان گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی‌های کمیسیون مربوط به شفایافتگان در آستان قدس رضوی و تحقیقات پیرامون پرونده‌های پزشکی، بازگشت کامل سلامتی و صحت ایشان مورد تأیید قرار گرفت.

عضو کمیسیون شفایافتگان حرم مطهر رضوی افزود: از امام رضا(ع) نقل شده که می‌فرمایند: «قرآن شفا و درمان هر دردی است و از قرآن درمان بخواهید» همچنان که این بانوی جوان، انس با قرآن و توسل به امام رضا(ع) را از دلایل شفای خود بیان کرده‌اند.

فرازی‌نیا با اشاره به دعوت آستان قدس رضوی از خانواده این بیمار شفایافته، اظهار کرد: از سال‌ها قبل رسم بر این بوده که اگر یکی از زائران شفای خود را از حضرت رضا(ع) دریافت می‌کرد، نقاره‌های حرم مطهر رضوی به یمن این رخداد، چندین بار نواخته می‌شدند که این موضوع انجام شد.


کد مطلب: 382794

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/382794/جزئیات-جدید-شفاء-گرفته-حرم-امام-رضا-ع

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com