تاریخ انتشارجمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰
کد مطلب : ۳۸۲۷۹۲
زنجان-رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: باید ویژگی و شخصیت حضرت علی (ع) در جامعه به خوبی تبیین و بیان شود تا در جامعه نهادینه شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به ولادت حضرت علی (ع) اشاره کرد و افزود: در این روز مبارک در ۱۰ مسجد و ۱۰ هیئت محوری شهرستان زنجان برنامه‌های محوری برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: همچنین در مساجدی که مزین به نام حضرت علی (ع) هستند برنامه‌های جشن و سرور برگزارمی شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: حضرت علی (ع) باید الگوی همه جوانان جامعه ما باشد و در این میان رویکرد گفتمان‌های دینی با محوریت سبک زندگی اسلامی و سیره وزندگی حضرت علی (ع) خواهد بود.

مختاری نیا بابیان اینکه شخصیت حضرت علی (ع) بسیار بی‌نظیر است، تأکید کرد: در این برهه زمانی بیشتر از گذشته به اشاعه و تبیین آموزه‌های حضرت علی (ع) نیاز داریم.

وی افزود: حضرت علی (ع) یک انسان کامل است و باید برای جامعه امروز که بسیار حساس است الگو باشد و گوهر گران‌بهای نهج‌البلاغه را در جامعه به خوبی تبیین کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با بیان اینکه باید ویژگی و شخصیت حضرت علی (ع) در جامعه به خوبی تبیین و بیان شود، ادامه داد: جوانان این امام همام را الگوی زندگی خود قرار دهند.

مختاری نیا گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان در روستاهایی که روحانی و مبلغ مستقر است برگزاری برنامه‌های جشن و سرور را در دستور کاری خود قرار داده است و باید این روز مبارک گرامی داشته شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما