تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
کد مطلب : ۳۸۲۷۳۹
سردار یزدی گفت: دشمنان امروز به دلیل عجز در برابر ملت ایران توان و جرات مقابله و حمله نظامی به کشور ما را ندارند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،سردار سرتیپ محمد یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، درباره توانمندی نظامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: کشور ما قبل از انقلاب به انبار تسلیحات غرب در برابر شرق تبدیل شده بود. نظامیان ما بدون دستور آمریکا حق استفاده از سلاح‌های خود را استفاده نداشتند و باید از سوی مستشاران آمریکایی این حق به نظامیان ما اعطا می‌شد.

وی افزود: نظامیان کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی در نیرو‌های مسلح همگی به معنای واقعی آماده حرکت به سوی خودکفائی کشور در عرصه نظامی شدند و ثابت کردند که ما توانایی ساخت سلاح را در داخل کشور داریم و اگر کشوری به ما سلاح نفروشد خود آن سلاح را می‌سازیم.

سردار یزدی تحریم‌های تسلیحاتی را زمینه ساز تحول در عرصه نظامی خواند و اظهار کرد: این تحریم‌ها باعث شکوفایی توانایی‌های ما شد و طبق فرمایش حضرت امام که فرمود؛ "ما می‌توانیم"، توانستیم به این رهنمود عمل کنیم.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ درباره صنعت ساخت تسلیحات نظامی در کشور، اظهار کرد: امروز ما سلاح‌هایی را می‌سازیم که غربی ها تصورش را هم نمی‌کنند.

وی ادامه داد: اینکه آنها امروز توان و جرات مقابله با کشور ما و حمله نظامی را ندارند، نشان از عجز آنان در برابر ملت ایران اسلامی است.

منبع : افکارنیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما