کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه مطرح کرد

اعزام 500 گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب

23 اسفند 1397 ساعت 11:50

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه از اعزام 500 نفر به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان به نسل جوان منتقل کنیم.


به گزارش بلاغ، سید حسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: امروز حفظ و صیانت از فرهنگ اسلام واجبات است و این فرهنگ با توسل به شهدا میسر خواهد شد.

وی افزود: رسالت زائران سرزمین‌های نور، پیام رسانی شهدای عزت آفرین است که با نثار جان خود نظام جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه بیمه کرده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه با اشاره به اعزام 500 گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد و گفت: اولین مرحله از اعزام کاروان راهیان نور از تاریخ 20 اسفند آغاز شد و تا ۵ فروردین98 در قالب 10 کاروان ادامه خواهد داشت که هر یک از کاروان‌ها به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

این مسئول بیان کرد: طلائیه، شلمچه، اروندکنار، هفت تپه، فکه و هویزه از جمله مناطقی هستند که تمامی زائران گلوگاهی از آن بازدید می‌کنند.

یوسفی در پایان گفت: باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان را برای تقویت فرهنگ شهادت و ایثارگری به نسل جوان منتقل کنیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 382684

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/382684/اعزام-500-گلوگاهی-مناطق-عملیاتی-جنوب

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com